PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0020
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0020

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,27

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 3

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
CSV electronic partsCSM6622C
GAUSSGH5088
DIPASPORTFLOW024HTCN
DIPASPORTFLOW024DPSN
LUCASFDM830
ENERGYEPP0020
NTYEPP-AU-029
ENGITECHENT300010
ELTA AUTOMOTIVEEE4098
DYNAMATRIXDMAF1013
DENSODMA-0202
AUTLOGLM1068
CSV electronic partsCSM6622
CASCOCAM73002GS
CASCOCAM73002AS
AUTOTEAMC8622A2
AUTOTEAMC8622
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1307
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1304
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1015
FLAMARAMF310037VW
FLAMARAMF310037HQ
TECDRIVETDSLDM1060
ZentPartsZ152845
XEVOXAM4063
WILMINK GROUPWG2206032
WILMINK GROUPWG2101563
WILMINK GROUPWG1498056
WILMINK GROUPWG1028905
WILMINK GROUPWG1026704
WILMINK GROUPWG1014087
VEMOV10-72-1017
TECDRIVETDSLDM1061
DELPHIAF10173-12B1
StarkSKAS-0150052
SRLineSE02-0136
ZEKKERTSE-1015
SANDOSAM73002.1
SANDOSAM73002.0
QUINTON HAZELLQM878
MOBILETRONMA-B110
MOTAQUIPLVMA196
JOHNSLMM 13 01-077
LEMARKLMF135
HITACHI135029
VALEO366319
WE PARTS330870521
WE PARTS330870070
EFI AUTOMOTIVE305062
BREMI30099
ASTEMO2505029
WALKER PRODUCTS245-1489
MAGNETI MARELLI213719689019
4U Autoparts20908VV
INTERMOTOR19654
SIDAT38.622
MTR12209149
JP GROUP1193903200
hajus Autoteile1151028
vika11331218601
TOPRAN111 048
OSSCA10942
METZGER AUTOTEILE0891036
SKV07SKV146
AUDI058133471X
SEAT058133471
HOFFER7516043E
Alfa e-PartsAF09527
BOGAPA6110125
NTK93176
GEBE9 5017 1
HELLA8ET 009 142-251
KAWE8812 29009
MEAT & DORIA86043E
MEAT & DORIA86043
REAL80476200OE
REAL80476200BN
KRAFTVOLL GERMANY05060084
HOFFER7516043
HERTH+BUSS ELPARTS70640044
PIERBURG7.22184.40.0
STELLOX61-06059-SX
ERA558014A
ERA558014
MAXGEAR51-0105
MAPCO42822
RIDEX3926A0053
SIDAT38.622A2
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.8
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.6
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion
0