PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0018
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0018

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,31

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
NTYEPP-AU-003
SANDOSAM73006.0
NAPANSS4022
NAPANSS4020
OPEN PARTSMAF1103.01
JOHNSLMM 95 61-012
GHGH-724705
FASTFT10606
NTYEPP-AU-031
SANDOSAM73006.1
ELTA AUTOMOTIVEEE4045
CASCOCAM73006GS
CASCOCAM73006AS
BTAPBVE202-163
FLAMARAMF710037VW
FLAMARAMF710037HQ
WAGNERAFS00024
NTK90376
STARTVOLTVS-MF-1809
XEVOXAM4041
WILMINK GROUPWG2590584
WILMINK GROUPWG2470710
WILMINK GROUPWG2250652
WILMINK GROUPWG1795289
WILMINK GROUPWG1791642
WILMINK GROUPWG1498115
WILMINK GROUPWG1014056
GEBE9 5001 1
NPSV560G01
VEMOV10-72-1025-1
VEMOV10-72-0959
TECDRIVETDSLDM013
7 SEVEN PARTSSV38AU031
7 SEVEN PARTSSV38AU003
StarkSKAS-0150127
AUTOMEGA140008410
INTFRADIS2662V
VALEO253720
MAGNETI MARELLI213719612019
STORM QUALITY PARTS199008
FEBI BILSTEIN19380
KRAFT AUTOMOTIVE1840010
KAMOKA18065
17397
FEBI BILSTEIN28603
HITACHI138950
HITACHI138350
MTR12191170
ABAKUS120-08-072
ABAKUS120-08-070
hajus Autoteile1151022
SKV07SKV076
VAG028906461X
Auto Elect50710020
HELLA8ET 009 142-861
REAL80476600OE
REAL80476600BN
ASAM AUTOMOTIVE73629
STELLOX61-06018-SX
Autostar Germany526017
KLAXCAR FRANCE51001z
Auto Elect50710090
VW028906461
PROFIT4003-0045
RIDEX3926A0061
VALEO366942
EFI AUTOMOTIVE305108
EFI AUTOMOTIVE305088
SWAG30 92 8603
SWAG30 91 9380
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 110 1.9 TDI
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.9 TDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI
VWVW POLO Variant (6V5) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 1.9 TDI
VWVW CADDY II Nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.9 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Furgon (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW LT 28-46 II Platforma / podwozie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
0