PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0016
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0016

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,26

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 280 217 123
BOSCH0 280 218 405
MASTER-SPORT GERMANY020-S-PCS-MS
OSSCA03596
KRAFTVOLL GERMANY05060066
SKV07SKV017
OPEL0836627
OPEL0838628
METZGER AUTOTEILE0891032
OPEL090529673
OPEL090543282
EPS1.991.038
FACET10.1038
hajus Autoteile1151345
ABAKUS120-08-078
JP GROUP1293900300
JP GROUP1293900700
HITACHI138968
KRAFT AUTOMOTIVE1841520
INTERMOTOR19708-M
INTERMOTOR19815-M
INTERMOTOR19835-M
MAGNETI MARELLI213719606010
MAGNETI MARELLI213719606019
MAGNETI MARELLI213719692010
WALKER PRODUCTS245-1230
WALKER PRODUCTS245-1307
WALKER PRODUCTS245-2111
ASTEMO2508968
VALEO253704
MAGNETI MARELLI259003458900
INTFRADIS2651V
28099
BREMI30003
EFI AUTOMOTIVE305091
WE PARTS330870024
WE PARTS330870647
SIDAT38.647
SIDAT38.647A2
RIDEX3926A0005
MAPCO42702
MAPCO42702/1
MAPCO42702/6
ALFA ROMEO46469917
KW491 038
Auto Elect50790020
MAXGEAR51-0036
KLAXCAR FRANCE51003z
AIC51459
Autostar Germany526017
WXQP530013
Frankberg5481FB0016616
ERA558074
ERA558074A
STELLOX61-06021-SX
PIERBURG7.22701.10.0
ASAM AUTOMOTIVE73618
ASAM AUTOMOTIVE73629
HOFFER7516017
HOFFER7516017E
REAL8028120NBN
REAL8028120NOE
REAL80481600BN
REAL80481600OE
GENERAL MOTORS836627
VAUXHALL836628
OPEL838628
MEAT & DORIA86017
MEAT & DORIA86017E
HELLA8ET 009 142-731
GEBE9 5040 1
VAUXHALL90529673
OPEL90543282
SASIC9226022
NTK93006
NTK97257
ACI-AVESAACI-0280217123
Alfa e-PartsAF09504
DELPHIAF10284-12B1
WAGNERAFS00056
FENOXAM27123
FLAMARAMF710077GM
FLAMARAMF710077HQ
ACI-AVESAAMMA-796
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1005
BSGBSG 65-837-005
AUTOTEAMC8647A2
CASCOCAM77006AS
CASCOCAM77006GS
CSV electronic partsCSM6647
RECOFICIALCSM6647C
RECOFICIALCSM6853
CASCOCSN77N02AS
CASCOCSN77N02GS
D51123
ELTA AUTOMOTIVEEE4026
NTYEPP-PL-000
ENERGYEPP0016
MDREPS-1991 038
LUCASFDM5038
LUCASFDM847
DIPASPORTFLOW037DPSN
GHGH-723602
BOGAPL6110102
AUTLOGLM1027
AUTLOGLM1196
LEMARKLMF229
LEMARKLMF275
LEMARKLMF363
JOHNSLMM 55 55-026
MOTAQUIPLVMA314
MOTAQUIPLVMA324
MOBILETRONMA-G005
WAIMAF10284T
MEHA AUTOMOTIVEMEM000050
NPSO560L01
PATRONPFA10017
QUINTON HAZELLQM1114
QUINTON HAZELLQM647
QUINTON HAZELLQM705
QUINTON HAZELLQM738
SANDOSAM77006.0
SANDOSAM77006.1
SRLineSE02-0024
StarkSKAS-0150004
FLAMARSNF310N77GM
FLAMARSNF310N77HQ
SANDOSSN77N02.0
SANDOSSN77N02.1
TECDRIVETDSLDM010
TECDRIVETDSLDM026
VEMOV40-72-0386
MOTAQUIPVMA106
ZZVFWEKR0513
WILMINK GROUPWG1014063
WILMINK GROUPWG1014189
WILMINK GROUPWG1026829
WILMINK GROUPWG1026830
WILMINK GROUPWG1153987
WILMINK GROUPWG1495162
WILMINK GROUPWG1495187
WILMINK GROUPWG1495188
WILMINK GROUPWG1498095
WILMINK GROUPWG1498118
WILMINK GROUPWG1498129
WILMINK GROUPWG1791626
WILMINK GROUPWG2590602
XEVOXAM4021
APPLICATION
ALFA ROMEOALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)
ALFA ROMEOALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.2 (F70)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.2 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.2 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.2 16V (F69)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
0