PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0015
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0015

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,2

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 3

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OSSCA02247
SKV07SKV117
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.14.005
METZGER AUTOTEILE0890371
hajus Autoteile1151269
ABAKUS120-08-082
MTR12167804
BMW13621432356
ASTEMO138931
BMW1432356
JP GROUP1493900100
KRAFT AUTOMOTIVE1842580
INTERMOTOR19464-M
SWAG20 93 6713
4U Autoparts20801BW
MAGNETI MARELLI213719607010
MAGNETI MARELLI213719607019
WXQP230049
WALKER PRODUCTS245-1120
ASTEMO2508931
VALEO253746
MAGNETI MARELLI259003453900
HYUNDAI2816437100
BREMI30012
EFI AUTOMOTIVE305117
WE PARTS330870053
WE PARTS330870558
MAGNETI MARELLI359003410890
MAGNETI MARELLI359003411300
FEBI BILSTEIN36713
SIDAT38.635
SIDAT38.635A2
RIDEX3926A0084
MOTORAD3MF152
PROFIT4003-0013
MAPCO42664
TOPRAN501 502
Auto Elect50730050
MAXGEAR51-0004
AIC51750
Autostar Germany5210306
Frankberg5481FB0016378
ERA558060
ERA558060A
VDO-APAC5WK96050Z
STELLOX61-06057-SX
PIERBURG7.07759.09.0
HOFFER7516033
HOFFER7516033E
REAL80489800BN
REAL80489800OE
FREY815105101
MEAT & DORIA86033
MEAT & DORIA86033E
KAWE8812 11003
HELLA8ET 009 142-021
GEBE9 5038 1
vika91080301
CHEVROLET96298551
NTK97106
DELPHIAF10185-11B1
DELPHIAF10185-12B1
DELPHIAF10185-17B1
WAGNERAFS00152
FLAMARAMF910087HQ
FLAMARAMF910087KH
ACI-AVESAAMMA-713
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1056
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1316
BOGAPB6110104
BAPMICBACB12-940003
BTAPBBE202-002
BSGBSG 15-837-005
AUTOTEAMC8635
AUTOTEAMC8635A2
CASCOCAM78008AS
CASCOCAM78008GS
RECOFICIALCSM6635
RECOFICIALCSM6635C
DYNAMATRIXDMAF1001
KAVO PARTSEAS-3002
ELTA AUTOMOTIVEEE4006
ELTA AUTOMOTIVEEE4018
ENGITECHENT300009
NTYEPP-BM-006
ENERGYEPP0015
LUCASFDM954
DIPASPORTFLOW075DPSN
DIPASPORTFLOW075HLLN
DIPASPORTFLOW075VDON
GHGH-721539
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5680314
AUTLOGLM1014
LEMARKLMF267
JOHNSLMM 20 08-073
MOTAQUIPLVMA321
MOBILETRONMA-B039
WAIMAF10185T
ASTEMO-MXMAF8931
MATRIX PROMX01094192
MATRIX PROMX01094194
KIAOK5581321
PATRONPFA10085
QUINTON HAZELLQM635
SANDOSAM78008.0
SANDOSAM78008.1
ZEKKERTSE-1018
SRLineSE02-0095
StarkSKAS-0150085
7 SEVEN PARTSSV38BM006
TECDRIVETDSLDM1019
TATSUMITHF0006
VEMOV20-72-0001
VEMOV20-72-0001-1
STARTVOLTVS-MF-2620
WILMINK GROUPWG1014064
WILMINK GROUPWG1014078
WILMINK GROUPWG1032895
WILMINK GROUPWG1032912
WILMINK GROUPWG1153955
WILMINK GROUPWG1440899
WILMINK GROUPWG1495146
WILMINK GROUPWG1498068
WILMINK GROUPWG1498069
WILMINK GROUPWG1498101
WILMINK GROUPWG1725639
WILMINK GROUPWG1791667
WILMINK GROUPWG2484044
WILMINK GROUPWG2570067
WILMINK GROUPWG2590660
XEVOXAM4007
XEVOXAM4023
ZentPartsZ152843
APPLICATION
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 xi
BMWBMW 3 Touring (E46) 328 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 523 i
BMWBMW 5 (E39) 525 i
BMWBMW 5 (E39) 528 i
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 5 Touring (E39) 523 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 528 i
BMWBMW 7 (E38) 728 i, iL
BMWBMW Z3 coupe (E36) 2.8 i
BMWBMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i
BMWBMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i
BMWBMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Compact (E46) 325 ti
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 328 Ci
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 323 i
BMWBMW 3 (E46) 325 i
BMWBMW 3 (E46) 325 xi
BMWBMW 3 (E46) 328 i
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
HYUNDAIHYUNDAI SONATA IV (EF) 2.5 V6 24V
HYUNDAIHYUNDAI XG (XG) 250
KIAKIA CARNIVAL I (UP, FL) 2.5 V6
KIAKIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V
KIAKIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V
KIAKIA CLARUS Kombi (GC) 1.8 i 16V
KIAKIA CLARUS Kombi (GC) 2.0 i 16V
0