PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0004
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0004

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,28

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 280 217 121
BOSCH0 281 002 757
BOSCH0 986 280 202
OSSCA00917
SKODA038 906 461 C
SEAT038 906 461 CX
AUDI038906461C
KRAFTVOLL GERMANY05060003
KRAFTVOLL GERMANY05060049
SEAT06A 906 461
AUDI06A 906 461 X
VW06A906461
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.14.220
SKV07SKV016
METZGER AUTOTEILE0891071
SAMPA096.18643
EPS1.991.325
FACET10.1325
FORD1051396
AUGER1057215
DT Spare Parts11.15500
TOPRAN110 897
hajus Autoteile1151016
hajus Autoteile1151022
JP GROUP1193901000
ABAKUS120-08-067
ABAKUS120-08-068
ABAKUS120-08-070
ABAKUS120-08-086
MTR12115429
MTR12191354
FORD1344951
HITACHI138351
FORD1384275
ASTEMO138951
AUTOMEGA140001110
FORD1428448
17396
KAMOKA18005
KRAFT AUTOMOTIVE1840055
KRAFT AUTOMOTIVE1846370
vika19060194401
INTERMOTOR19702-M
INTERMOTOR19800-M
STORM QUALITY PARTS199003
STORM QUALITY PARTS199008
MAGNETI MARELLI213719611010
MAGNETI MARELLI213719611019
MAGNETI MARELLI213719659019
MAGNETI MARELLI213719678019
MAGNETI MARELLI213719691010
WALKER PRODUCTS245-1114
WALKER PRODUCTS245-1217
WALKER PRODUCTS245-2114
WALKER PRODUCTS245-2232
ASTEMO2508951
VALEO253710
INTFRADIS2661V
VDO/CONTINENTAL2803550153302
FEBI BILSTEIN28596
BREMI30231
EFI AUTOMOTIVE305087
WE PARTS330870014
WE PARTS330870560
MAGNETI MARELLI359000600400
MAGNETI MARELLI359003411480
SEAT38 906 461 C
SEAT38 906 461 CX
SIDAT38.636
SIDAT38.636A2
RIDEX3926A0062
RIDEX3926A0076
RIDEX3926A0232
MOTORAD3MF577
PROFIT4003-0045
MAPCO42800
KW491 325
Auto Elect50710010
Auto Elect50710020
MAXGEAR51-0074
MAXGEAR51-0131
KLAXCAR FRANCE51042z
Autostar Germany526017
AIC52758
HART543 781
Frankberg5481FB0016552
Frankberg5481FB0016556
Frankberg5481FB0016573
ERA558001
ERA558001A
ERA558356
ERA558356A
STELLOX61-06004-SX
FAE69004
VW6A 906 461
AUDI6A 906 461 X
PIERBURG7.22684.18.0
HERTH+BUSS ELPARTS70640048
ASAM AUTOMOTIVE73629
ASAM AUTOMOTIVE74129
ASAM AUTOMOTIVE74130
HOFFER7516011
HOFFER7516011E
REAL8027600NBN
REAL8027600NOE
REAL80476500BN
REAL80476500OE
MEAT & DORIA86011
MEAT & DORIA86011E
KAWE8812 10004
KAWE8812 29071
HELLA8ET 009 142-561
HELLA8ET 009 149-031
GEBE9 5000 1
GEBE9 5184 1
GEBE9 5191 1
NTK91609
NTK92204
SASIC9226018
FORD95VW12B529BB
FORD95VW12B529BC
vika99061426101
ITAB AUTOMOTIVEA0973000OV
BOGAPA6110102
ACI-AVESAACI-0281002757
ACI-AVESAACI-0986280202
Alfa e-PartsAF09499
DELPHIAF10078-12B1
DELPHIAF10258-12B1
DELPHIAF10334-11B1
DELPHIAF10334-12B1
WAGNERAFS00048
FENOXAM22757
FLAMARAMF610037HQ
FLAMARAMF610037VW
ACI-AVESAAMMA-792
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1111
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1203
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1332
BAPMICBF0733940001
BOL-199003
BSGBSG 90-837-002
BTAPBVE202-009
AUTOTEAMC8636
AUTOTEAMC8636A2
CASCOCAM73005AS
CASCOCAM73005GS
CSV electronic partsCSM6869
CASCOCSN73N00AS
CASCOCSN73N00GS
D81121
DENCKERMANNDM01001
DYNAMATRIXDMAF2026
ELTA AUTOMOTIVEEE4024
NTYEPP-AU-004
NTYEPP-AU-031
ENERGYEPP0004
MDREPS-1991 325
DENCKERMANNES20003
LUCASFDM5033
LUCASFDM653
GHGH-724701
GHGH-724712
GHGH-724716
AUTLOGLM1005
AUTLOGLM1034
AUTLOGLM1061
LEMARKLMF359
LEMARKLMF370
JOHNSLMM 95 39-004
MOTAQUIPLVMA398
OPEN PARTSMAF1010.00
WAIMAF10258T
OPEN PARTSMAF1103.01
WAIMAF20224T
MEHA AUTOMOTIVEMEM000065
PATRONPFA10000
PATRONPFA20011
QUINTON HAZELLQM897
RUFRERF-0281002757
FORDRM95VW12B529BB
FORDRM95VW12B529BC
SANDOSAM73005.0
SANDOSAM73005.1
SRLineSE02-0087
SRLineSE02-0190
StarkSKAS-0150060
StarkSKAS-0150076
StarkSKAS-0150236
FLAMARSNF110N37HQ
FLAMARSNF110N37VW
SANDOSSN73N00.0
SANDOSSN73N00.1
7 SEVEN PARTSSV38AU004
TECDRIVETDSLDM034
VEMOV10-72-0958
NPSV560G02
MOTAQUIPVMA104
WILMINK GROUPWG1014057
WILMINK GROUPWG1014255
WILMINK GROUPWG1050726
WILMINK GROUPWG1153961
WILMINK GROUPWG1153986
WILMINK GROUPWG1484170
WILMINK GROUPWG1495090
WILMINK GROUPWG1498106
WILMINK GROUPWG1498107
WILMINK GROUPWG1770260
WILMINK GROUPWG1791631
WILMINK GROUPWG1791632
WILMINK GROUPWG1796602
WILMINK GROUPWG1796605
WILMINK GROUPWG1965057
WILMINK GROUPWG2101603
WILMINK GROUPWG2231396
WILMINK GROUPWG2308327
WILMINK GROUPWG2374305
WILMINK GROUPWG2440028
XEVOXAM4011
APPLICATION
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8L1) 1.9 TDI
FORDFORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI
FORDFORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI
FORDFORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1M1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA Variant (1J6) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI 4motion
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
VWVW BORA I (1J2) 1.9 TDI
0