PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEPP0003
TypeSpeed sensor, motor control
Params

Indeks: EPP0003

Nazwa: Przepływomierz masowy powietrza

Grupa: Tworzenie mieszanki

Opis: Czujnik

Uzycie: Masa powietrza

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,25

Tryb pracy: elektryczny

Rodzaj obudowy: z obudową

Liczba zestyków: 5

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 281 002 180
BOSCH0 281 006 756
OSSCA03597
KRAFTVOLL GERMANY05060007
SKV07SKV071
OPEL0836592
METZGER AUTOTEILE0891098
OPEL090530767
OPEL090543463
OPEL093171356
EPS1.991.155
FACET10.1155
hajus Autoteile1151003
hajus Autoteile1151267
ABAKUS120-08-080
ABAKUS120-08-100
JP GROUP1293900400
ASTEMO138996
AUTOMEGA140032110
KRAFT AUTOMOTIVE1841500
INTERMOTOR19401-M
INTERMOTOR19708-M
INTERMOTOR19816-M
STORM QUALITY PARTS199014
TOPRAN206 618
MAGNETI MARELLI213719619010
MAGNETI MARELLI213719619019
MAGNETI MARELLI213719734010
FEBI BILSTEIN23877
WALKER PRODUCTS245-1230
WALKER PRODUCTS245-1318
WALKER PRODUCTS245-1352
WALKER PRODUCTS245-2111
ASTEMO2508996
VALEO253715
MAGNETI MARELLI259003460300
INTFRADIS2652V
BREMI30008
EFI AUTOMOTIVE305090
WE PARTS330870010
WE PARTS330870635
JP GROUP3393900100
JP GROUP3593900600
VALEO367020
VALEO368622
FISPA38.652
FISPA38.652A2
FISPA38.804
FISPA38.804A2
RIDEX3926A0008
RIDEX3926A0012
RIDEX3926A0098
RIDEX3926A0202
STORM QUALITY PARTS399006
MOTORAD3MF506
SWAG40 92 3877
MAPCO42700
MAPCO42708
KW491 155
Auto Elect50790040
MAXGEAR51-0115
MAXGEAR51-0128
HART510 951
KLAXCAR FRANCE51004z
AIC51337
Autostar Germany526017
HART543 786
Frankberg5481FB0016589
ERA558055
ERA558055A
STELLOX61-06017-SX
STELLOX61-06019-SX
STELLOX61-06041-SX
6454
FAE69005
PIERBURG7.22701.05.0
HERTH+BUSS ELPARTS70640129
ASAM AUTOMOTIVE73591
ASAM AUTOMOTIVE73629
ASAM AUTOMOTIVE73649
ASAM AUTOMOTIVE74134
HOFFER7516009
HOFFER7516009E
HOFFER7516168
REAL80481700BN
REAL80481700OE
OPEL836592
MEAT & DORIA86009
MEAT & DORIA86009E
MEAT & DORIA86168
KAWE8812 10310
TRISCAN8812 24005
HELLA8ET 009 142-671
GEBE9 5041 1
NTK90311
OPEL90530767
OPEL90543463
NTK93006
SAAB93171356
ITAB AUTOMOTIVEA0977000AV
ACI-AVESAACI-0281002180
Alfa e-PartsAF09497
DELPHIAF10240-12B1
DELPHIAF10269-12B1
WAGNERAFS00128
FENOXAM22180
FLAMARAMF810077GM
FLAMARAMF810077HQ
ACI-AVESAAMMA-777
BBTAMS700
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1003
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1242
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1243
A.Z. MeisterteileAZMT-40-012-1272
BSGBSG 65-837-003
BSGBSG 65-837-004
AUTOTEAMC8652
AUTOTEAMC8652A2
CASCOCAM77007AS
CASCOCAM77007GS
RECOFICIALCSM6652
CSV electronic partsCSM6652C
RECOFICIALCSM6804
D51180
DYNAMATRIXDMAF1018
DYNAMATRIXDMAF1056
KAVO PARTSEAS-3021
ELTA AUTOMOTIVEEE4022
NTYEPP-PL-004
NTYEPP-VV-006
ENERGYEPP0003
MDREPS-1991 155
LUCASFDM5038
LUCASFDM728
FASTFT60612
GHGH-722355
GHGH-723531
GHGH-723665
AUTLOGLM1028
AUTLOGLM1196
LEMARKLMF230
LEMARKLMF231
LEMARKLMF363
JOHNSLMM 55 27-018
MOTAQUIPLVMA312
MOTAQUIPLVMA314
NPSM560I03
MOBILETRONMA-B004
WAIMAF10240
WAIMAF10269T
OPEN PARTSMAF1051.00
MEHA AUTOMOTIVEMEM000053
PATRONPFA10023
QUINTON HAZELLQM1098
QUINTON HAZELLQM652
QUINTON HAZELLQM705
QUINTON HAZELLQM738
SANDOSAM77007.0
SANDOSAM77007.1
SRLineSE02-0069
StarkSKAS-0150007
StarkSKAS-0150011
StarkSKAS-0150101
StarkSKAS-0150207
TECDRIVETDSLDM002
TECDRIVETDSLDM003
TECDRIVETDSLDM009
TECDRIVETDSLDM019
TECDRIVETDSLDM020
TECDRIVETDSLDM027
VEMOV40-72-0339
VEMOV40-72-0417-1
MOTAQUIPVMA106
BOGAPW6110108
WILMINK GROUPWG1014055
WILMINK GROUPWG1014200
WILMINK GROUPWG1014268
WILMINK GROUPWG1014292
WILMINK GROUPWG1026826
WILMINK GROUPWG1026827
WILMINK GROUPWG1031994
WILMINK GROUPWG1148308
WILMINK GROUPWG1153975
WILMINK GROUPWG1153977
WILMINK GROUPWG1495251
WILMINK GROUPWG1498094
WILMINK GROUPWG1498116
WILMINK GROUPWG1498132
WILMINK GROUPWG1791637
WILMINK GROUPWG1791654
WILMINK GROUPWG1796604
WILMINK GROUPWG2101604
WILMINK GROUPWG2470770
WILMINK GROUPWG2590648
XEVOXAM4014
APPLICATION
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DTI 16V (F75)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 2.0 DI 16V (F75)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
OPELOPEL OMEGA B (V94) 2.0 DTI 16V (F69, M69, P69)
OPELOPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.0 DTI 16V (F35, M35, P35)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DI 16V (F08, W5L)
OPELOPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 1.7 TD (F70)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DTI 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.7 DI 16V
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DI (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 TD (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 2.0 DI (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 TD (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DI (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 TD (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Furgon/kombi (F70) 2.0 DI (F70)
0