PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEC0162
TypeFan, engine cooling
Params

Indeks: EC0162

Nazwa: Wentylator, chłodzenie silnika

Grupa: Chłodzenie

Opis: Wentylator

Uzycie: Chłodzenie silnika

Moc znamionowa [W]: 80

Tryb pracy: elektryczny

Średnica zewnętrzna [mm]: 280

Liczba połączeń: 2

liczba skrzydeł/łopatek: 8

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
A.Z. MeisterteileAZMT-45-061-1103
JDEUSEV010163
EQUAL QUALITYELE128
DEYEDY8152
DIEDERICHSDCL1037
THERMOTECD8A004TT
MAHLECFF 3 000P
MAHLECFF 294 000P
CASCOCEF73002AS
BTAPBVE911-058
FLAMAREVF310037HQ
RPL QUALITYAPELVW5005
AVA QUALITY COOLINGAI7504
PRASCOAD017F001
MAXGEARAC207321
BOGAPA4243123
HOFFER996035
vika99591409201
KRAFT AUTOMOTIVE9900152
SANDOSEF73002.0
SONTIANZD16874
SONTIANZD168105
WILMINK GROUPWG2180667
WILMINK GROUPWG2180661
WILMINK GROUPWG2117521
WILMINK GROUPWG1720345
VEMOV15-01-1873
PEMEBLATYC802-0004
ASAM AUTOMOTIVE98605
GOODREMRH0187
LYNXAUTORF-1157
RECOFICIALRECSEF73002.0
GAUSSGE1089
AUTOGAMMAGA201762
DOGAEVW075
DOGAEVW047
DOGAEVW046
OSSCA11700
SWAG30 91 4850
STELLOX29-99582-SX
PROFIT1850-0053
BUGOBROT18-VW0064
BUGOBROT18-VW0001
AUTOMEGA160070010
SRLine132423W2S
JP GROUP1199105100
MTR30057968
TOPRAN112 105
Wolforts08-10-0038-00
ABAKUS053-014-0009
FRIGAIR0510.1663
AUTO AIR GLOUCESTER05-1113
VAN WEZEL0323746
LGK014081002LGK
BBR Automotive002-60-01909
AIC54300
VW8D0 959 455 B
NISSENS85691
DIEDERICHS8224512
TYC802-0004
VALEO698182
JPN62C0003-JPN
HART607 662
Frankberg5481FB0025669
BOSCH0 986 338 102
ITAB AUTOMOTIVE52073002AV
AKS DASIS488025N
NRF47383
KALE OTO RADYATÖR421500
REAL40276200BN
ERA352137
EACLIMA33V02003
AHE302.026
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.6
DAEWOODAEWOO NOVUS F3D6F
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6206, D6206S
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6206A, D6206SA
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D6806
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7006
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7006A
DEUTZ-FAHRDEUTZ-FAHR D06 D7206
FENDTFENDT Farmer 307 A
FENDTFENDT Farmer 307 LSA
FENDTFENDT Farmer 307 LS, 307 LSE
FIATFIAT 400 480
FIATFIAT 800 880
FOTONFOTON AUMAN 290 (BJ32_)
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844SA
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844XL
INTERNATIONAL HARVESTERINTERNATIONAL HARVESTER 844 844XLA
IVECOIVECO EUROCARGO I 60 E 14 K tector
MANMAN TGS I 41.480
MANMAN TGA 26.530
MANMAN TGX I 26.360
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2636 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419,1419 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1419 AS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1417 KO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1413 AKO
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ NG 1219 K
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1518 A
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ AROCS 3242 LB
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 3333 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2651 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2651 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2648 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2645 LS
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2645 L
SCANIASCANIA 2 - series 92 H/245
SCANIASCANIA 2 - series 92 H/245
SCANIASCANIA 2 - series 92 H/275
SCANIASCANIA 2 - series 92 M/275
SCANIASCANIA 2 - series 92 M/275
VOLVOVOLVO FMX 420
VOLVOVOLVO FM FM 420
VOLVOVOLVO FM FM 360
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.8
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.6
0