PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEC0059
TypeFan, engine cooling
Params

Indeks: EC0059

Nazwa: Wentylator, chłodzenie silnika

Grupa: Chłodzenie

Opis: Wentylator

Uzycie: Chłodzenie silnika

Moc znamionowa [W]: 150

Tryb pracy: elektryczny

Średnica zewnętrzna [mm]: 280

Liczba połączeń: 2

liczba skrzydeł/łopatek: 4

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BSGBSG 65-510-007
DEYEDY9017
DEYEDY8218
DEYEDY8147
DEYEDY8103
DIEDERICHSDCL1144
THERMOTECD8X001TT
CASCOCEF77302AS
CASCOCEF77026AS
MTRCA65538
BSGBSG 65-510-024
DOGAEOP010
RPL QUALITYAPELOP0032
RPL QUALITYAPELOP0031
RPL QUALITYAPELOP0004
MEAT & DORIA996080
TYC825-0015
TYC825-0013
TYC825-0012
DIEDERICHS8181210
VALEO696035
HART624 165
PATRONPFN053
WILMINK GROUPWG1720122
WILMINK GROUPWG1501281
VEMOV40-01-1029-1
PEMEBLATYC825-0015
PEMEBLATYC825-0013
PEMEBLATYC825-0012
SANDOSEF77302.0
SANDOSEF77026.0
RECOFICIALRECSEF77302.0
RECOFICIALRECSEF77026.0
HART604 366
BOGAPL4243107
AUTOGAMMAGA201806
AUTOGAMMAGA201804
AUTOGAMMAGA201801
FLAMAREVF730077HQ
FLAMAREVF310377HQ
JDEUSEV200660
DOGAEOP021
DOGAEOP019
MAGNETI MARELLI069422206010
AKS DASIS158042N
AKS DASIS158007N
OPEL13 41 244
JP GROUP1299100200
KRAFTVOLL GERMANY08120015
Wolforts08-10-0039-00
MAGNETI MARELLI069422783010
MAGNETI MARELLI069422211010
MAGNETI MARELLI069422210010
MAGNETI MARELLI069422208010
TOPRAN202 362
FRIGAIR0507.1821
FRIGAIR0507.1807
FRIGAIR0507.1806
FRIGAIR0507.1804
ABAKUS037-014-0023
ABAKUS037-014-0009
VAUXHALL022061461
LGK014085302LGK
LGK014085026LGK
OSSCA01068
REAL40281203BN
VDO/CONTINENTAL5WK05440-V
WXQP560701
SRLine550723U1S
Frankberg5481FB0025733
Frankberg5481FB0021386
ITAB AUTOMOTIVE52077302AV
ITAB AUTOMOTIVE52077026AV
NRF47020
KALE OTO RADYATÖR418800
REAL40281620BN
BBR Automotive006-60-01999
SWAG40 91 7434
MAGNETI MARELLI359003900300
ERA352080
AHE321.009
AHE321.008
AHE321.007
KAGER32-2029
STELLOX29-99246-SX
ACURA22061461
APPLICATION
DAFDAF CF FA 290
DAFDAF CF FA 330
DAFDAF CF FAN 290, FAG 290
DAFDAF CF FAN 330, FAG 330
DAFDAF CF FAR 330, FAS 330
DAFDAF CF FAR 410, FAS 410
DAFDAF CF FAR 460, FAS 460
DAFDAF CF FAT 400
DAFDAF CF FAT 410
DAFDAF CF FAT 510
DAFDAF F 2800 FAB 2805 DKS,FAR 2800 DKS,FAS 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FAC 2803 DKSE
DAFDAF F 2800 FMD 2805 DKTD,FMD 2825 DKTD
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKS
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKT
DAFDAF F 2800 FTT 2800 DKTD
DAFDAF F 3300 FA 3300 DKX,FA 3305 DKX
DAFDAF F 3300 FAB 3305 DKX,FAG 3300 DKX,FAR 3300 DKX,FAS 3303 DKX
JOHN DEEREJOHN DEERE Series 7 7290R
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP4 / MP5 2532 L
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ATEGO 3 1021 AK
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ SK 3250 L
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.4 i (M08, M68, F08, F68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F CLASSIC Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.4 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i 16V (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.8 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 i 16V
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i 16V (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.8 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i 16V (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.8 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.4 LPG (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.4 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.6 LPG (F35)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.4 LPG (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.6 LPG (F69)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.2
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4 16V
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.2 (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 S
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 S (F68, M68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
SCANIASCANIA 3 - series 113 H/380
SCANIASCANIA 4 - series 114 L/380
SCANIASCANIA 4 - series 124 G/360
VOLVOVOLVO FE II FE 280-18
VOLVOVOLVO FE II FE 300-26
VOLVOVOLVO FE II FE 320-26
VWVW VOLKSBUS 5.140 EOD
0