PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoEC0057
TypeFan, engine cooling
Params

Indeks: EC0057

Nazwa: Wentylator, chłodzenie silnika

Grupa: Chłodzenie

Opis: Wentylator

Uzycie: Chłodzenie silnika

Napięcie [V]: 12

Tryb pracy: elektryczny

Układ chłodzenia / klimatyzacja: Pojedynczy wentylator

OEM NUMBER
GMC90469600
VAN WEZEL3776746
VEMO40-01-1031
NRF47009
KLOKKERHOLM50222601
SCHLIECKMANN70322400
TYC825-0002
NISSENS85005
NISSENS85885
JP GROUP881341307
BEHR HELLA SERVICE8EW 009 144-771
VAUXHALL90 469 600
OPEL90 572 574
GENERAL MOTORS90469469
MAGNETI MARELLI359003900450
OPEL90510209
GENERAL MOTORS9117716
MEAT & DORIA996117
MAHLECFF 18 000S
JDEUSEV20M260
AUTOGAMMAGA201805
AUTOGAMMAGA201806
AUTOGAMMAGA201835
AVA Clever ChoiceOL7502
AVA Clever ChoiceOL7503
PRASCOOP0283300
Auto Parts EuropeOPL-70102
Auto Parts EuropeOPL-70102-1
OPEL13 41 307
BBR Automotive006-60-02002
FRIGAIR0507.1805
KÜHLER SCHNEIDER0680361
KÜHLER SCHNEIDER0682201
MAGNETI MARELLI069422209010
MAGNETI MARELLI069422215010
VAUXHALL09 117 716
OPEL090 572 574
HOLDEN09117716
AUTOMEGA1013410307
OPEL13 14 521
OPEL13 41 253
OPEL13 41 258
BOSCH0 130 303 244
OPEL13 41 521
GMC1314521
AKS DASIS158024N
AKS DASIS158031N
AKS DASIS158042N
AKS DASIS158220N
TOPRAN206 947
OPEL22061185
AUTOMEGA3013410307
KAGER32-2279
KAGER32-2280
ERA352081
APPLICATION
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.6 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL TIGRA (S93) 1.4 16V (F07)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.2
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4 16V
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
0