PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCZ0061
TypeIgnition coil
Params

Indeks: CZ0061

Nazwa: Cewka zapłonowa

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Cewka zapłonowa

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,27

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 3

Układ zapłonowy: łącznie ze złączem do świecy

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 221 504 464
BOSCH0 221 504 470
LGK017083001LGK
SKV03SKV043
BMW0495289
KRAFTVOLL GERMANY05020050
KRAFTVOLL GERMANY05020092
OSSCA05504
MAGNETI MARELLI060717115012
MAGNETI MARELLI060717116012
MAGNETI MARELLI060790003010
MAGNETI MARELLI060790004010
MAGNETI MARELLI060810176010
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.17.006
METZGER AUTOTEILE0880250
METZGER AUTOTEILE0880546
EPS1.970.475
Hamburg Tech1000-00026
Hamburg Tech1000-03288
MEAT & DORIA10351
MEAT & DORIA10351E
MEAT & DORIA10381
BRECAV104.003
BRECAV104.003E
BRECAV104.004
BRECAV104.004E
MEAT & DORIA10530
MEAT & DORIA10530E
BMW12 13 0 148 594
BMW12 13 0 390 064
BMW12 13 0 495 289
BMW12 13 1 712 219
BMW12 13 5 A06 753
BMW12 13 7 523 345
BMW12 13 7 548 553
MINI12 13 7 550 012
MINI12 13 7 551 049
MINI12 13 7 562 744
BMW12 13 7 571 643
BMW12 13 7 575 010
BMW12 13 7 592 744
BMW12 13 7 594 936
BMW12 13 7 594 937
BMW12 13 7 594 938
BMW12 13 7 841 558
MINI12 13 8 647 689
BMW12 13 8 657 273
BMW12130495289
BMW12131712219
BMW12131712223
BMW12137551049
BMW12137551260
BMW12137562744
MINI12137571643
MINI12137594937
BMW12137594938
ÜRO Parts12139066468
MTR12161400
ABAKUS122-01-004
INTERMOTOR12758
INTERMOTOR12846
MAXGEAR13-0003
MAXGEAR13-0201
MTR13310343
ASTEMO133825
ASTEMO133875
JP GROUP1491600200
AUTOMEGA150070110
ANGLI15204
EFI AUTOMOTIVE155136
EFI AUTOMOTIVE155190
EFI AUTOMOTIVE155190P
EUROREPAR1643167080
4U Autoparts16952BW
4U Autoparts16954BW
4U Autoparts16956BW
BMW1712219
BMW1712223
PROFIT1810-9013
PROFIT1810-9126
HERTH+BUSS ELPARTS19050060
ACDelco19379908
FEBEST19640-001
BPROAUTO1BP30315AA
MOTORAD1IC124
SWAG20 93 6100
SWAG20 94 5032
BREMI20360
BREMI20438
WE PARTS220830073
WE PARTS220830656
FEBI BILSTEIN223860
FEBI BILSTEIN226635
VALEO245730
VALEO249121
ASTEMO2503825
ASTEMO2503875
ASTEMO-HITACHI ASEAN2553825
ASPART2ICO1095
ASPART2ICO1097
ASPART2ICO1100
REAL30094100BN
MEYLE314 885 0007
Autostar Germany324085
Autostar Germany324103
Autostar Germany324104
Autostar Germany324106
MAGNETI MARELLI359000601390
MAGNETI MARELLI359000610070
FEBI BILSTEIN36100
FEBI BILSTEIN45032
KW470 475
NGK48033
NGK48206
TOPRAN500 959
AIC53231
Frankberg5481FB0015129
Frankberg5481FB0015130
Frankberg5481FB0015131
Frankberg5481FB0015396
Frankberg5481FB0044755
Frankberg5481FB0063608
Frankberg5481FB0063609
HART564 542
HART564 576
CITROËN5970.64
HELLA5DA 193 175-491
HELLA5DA 358 000-441
HELLA5DA 358 367-441
STELLOX61-00005-SX
STELLOX61-00156-SX
DENSO-AU673-9330
RIDEX689C0005
RIDEX689C0343
Oyodo70E9002-OYO
Oyodo70E9048-OYO
KAMOKA7120173
ASAM AUTOMOTIVE74119
BMW7551049
BMW7551260
BMW7562744
BMW7571643
BMW7594937
BMW7594938
ITAB AUTOMOTIVE80075001AV
HOFFER8010351
HOFFER8010351E
HOFFER8010381
HOFFER8010530
HOFFER8010530E
FAE80247
MAPCO80602
MAPCO80603
FREY818400201
FREY818402001
FREY818402201
FREY818403301
AL82015
FISPA85.30133
SIDAT85.30154
SIDAT85.30154A2
FISPA85.30251
SIDAT85.30251A2
MOTRIO8550512494
STORM QUALITY PARTS880107
ERA880107A
STORM QUALITY PARTS880200
ERA880200A
ERA880424
ERA880424A
ERA880585A
TRISCAN8860 11013
GEBE9 4513 1
GEBE9 4566 1
GEBE9 4593 1
FACET9.6375
SASIC9200019
WALKER PRODUCTS921-2098
WALKER PRODUCTS921-2319
EGT940010EGT
EGT940055EGT
NISSENS966766
CITROËN98 067 027 80
DS98 078 418 80
VDO-APACA2C59506748
VDO-APACA2C59515425
BLUE PRINTADB111401C
MILESAL08020
MILESAL08034
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1175
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1176
GMB0109
BOGAPB1511100
BOGAPB1511101
BOGAPB1511103
BAPMICBACB12-245003
BAPMICBACB12-245015
CHAMPIONBAEA143
CHAMPIONBAEA324
MGABB8000
DIPASPORTBBA048DLPN
DIPASPORTBBA289DLPN
BTAPBBE405-002
BTAPBBE405-003
BTAPBBE405-004
FLAMARBEF210057HQ
MDRBER-ZS324
MDRBER-ZSE143
BUGIADBIC19831
SCHNIEDER AUTOTECHBMS18.00007
A.S.P. QualityTestedBO-0106JM
TRADEX FRANCEBOBA012
TRADEX FRANCEBOBA025
BOL-E021053
BSGBSG 15-835-001
RECOFICIALCBE5081
CSV electronic partsCBE5154
RECOFICIALCBE5244
CSV electronic partsCBE5249
CSV electronic partsCBE5251
RECOFICIALCBE5252
MOBILETRONCE-50
CASCOCIC75001AS
TESLACL602
LEMARKCP014
PARTQUIPCP015
LEMARKCP039
WAICUF055
ENERGYCZ0059
ENERGYCZ0061
ENERGYCZ0063
EUROCABLEDC-1231
EUROCABLEDC-1258
DIAMAXDG2022
DYNAMATRIXDIC101
LUCASDMB877
Dr.Motor AutomotiveDRM321500
DENCKERMANNE100026
MEC-DIESELE105043DP
MEC-DIESELE194690
SATO techE70-1137
NTYECZ-BM-000
NTYECZ-BM-003
ELTA AUTOMOTIVEEE5004
BAPMICEF0427920003
MDREPS-1970 475
AISINESCBM-0175
4X4 ESTANFIEST-BO-0102JM
4X4 ESTANFIEST-BO-0106JM
GAUSSGC4293
GAUSSGC4464
DELPHIGN10210-12B1
DELPHIGN10210-13B2
DELPHIGN10210-14B1
DELPHIGN10210-17B1
DELPHIGN10210-19B1
DELPHIGN10475-12B1
DELPHIGN10475-19B1
DELPHIGN10571-18B1
DELPHIGN10575-17B1
RACEORLYI04010008
IBERISIB2084
BBTIC09107
BBTIC09108-075
PROTECHIC1015
PROTECHIC1059
FRECCIAIC15-1092
FENOXIC16047
TRADEX FRANCEIC7014
SWANIC70713
ASTEMO-MXIGC3825
ASTEMO-MXIGC3875
OPEN PARTSIGN1004.00
GSPIL900062
PEMEBLAJAPBO-0106JM
JANMORJM5055
AUTOTEAML530154
AUTOTEAML530154A2
MOTAQUIPLVCL805
MOTAQUIPLVCL811
MEHA AUTOMOTIVEMEM000017
MASUMAMIC-E441
MANDOMMI030029
MANDOMMI030030
MATRIX PROMX01150005
The NewLineNC0759
NAPANVE2001
NPSP536A01
PalidiumPAL15-0002
PATRONPCI1099
PATRONPCI1099KOR
PATRONPCI1129
PATRONPCI1281
PartsTecPTA513-0017
RECOFICIALRECSIC75001.0
RRTRQT-481676
STARTVOLTSC 2617
STARTVOLTSC 2622
SANDOSIC75001.0
StarkSKCO-0070004
StarkSKCO-0070351
LYNXAUTOSPL1036
7 SEVEN PARTSSV390024
TiBAOTB26C0005
TATSUMITHG1114
TATSUMITHG1185
TRADEX FRANCETIC1012
TRADEX FRANCETIC1025
FERRONTOP06891049
FERRONTOP06891065
VEMOV20-70-0013
VEMOV20-70-0014
VEMOV20-70-0022
VEMOV20-70-0028
AVBRIGVB-9538
WILMINK GROUPWG1012182
WILMINK GROUPWG1012350
WILMINK GROUPWG1054396
WILMINK GROUPWG1428141
WILMINK GROUPWG1428142
WILMINK GROUPWG1440733
WILMINK GROUPWG1442057
WILMINK GROUPWG1487391
WILMINK GROUPWG1487605
WILMINK GROUPWG1496607
WILMINK GROUPWG1496608
WILMINK GROUPWG1496730
WILMINK GROUPWG1496972
WILMINK GROUPWG1496974
WILMINK GROUPWG1498820
WILMINK GROUPWG1498934
WILMINK GROUPWG1498958
WILMINK GROUPWG1498959
WILMINK GROUPWG1796868
WILMINK GROUPWG1796870
WILMINK GROUPWG1892957
WILMINK GROUPWG1965354
WILMINK GROUPWG2009148
WILMINK GROUPWG2009224
WILMINK GROUPWG2017378
WILMINK GROUPWG2204961
WILMINK GROUPWG2217249
WILMINK GROUPWG2277609
WILMINK GROUPWG2277611
WILMINK GROUPWG2482607
AP XENERGYXE-9013A
AP XENERGYXE-9126A
AP XENERGYXE-9146
QUINTON HAZELLXIC8356
XEVOXIG5003
ZentPartsZ51256
ZentPartsZ51258
ZEKKERTZS-1043
ZEKKERTZS-1062
ZEKKERTZS-1065
BorgWarner (BERU)ZS324
BorgWarner (BERU)ZSE143
APPLICATION
BMWBMW 1 coupe (E82) 125 i
BMWBMW 1 coupe (E82) 135 i
BMWBMW 1 coupe (E82) M
BMWBMW 1 (E81) 130 i
BMWBMW 1 (E81) 130 i
BMWBMW 1 (E87) 116 i
BMWBMW 1 (E87) 118 i
BMWBMW 1 (E87) 118 i
BMWBMW 1 (E87) 120 i
BMWBMW 1 (E87) 120 i
BMWBMW 1 (E87) 130 i
BMWBMW 1 (E87) 130 i
BMWBMW 1 kabriolet (E88) 120 i
BMWBMW 1 kabriolet (E88) 125 i
BMWBMW 1 kabriolet (E88) 135 i
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 325 ti
BMWBMW 3 coupe (E46) 316 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) M3
BMWBMW 3 coupe (E46) M3 CSL
BMWBMW 3 coupe (E92) 320 i
BMWBMW 3 coupe (E92) 325 i
BMWBMW 3 coupe (E92) 325 xi
BMWBMW 3 coupe (E92) 330 i
BMWBMW 3 coupe (E92) 335 i
BMWBMW 3 coupe (E92) 335 i xDrive
BMWBMW 3 coupe (E92) 335 xi
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 325 i
BMWBMW 3 (E46) 325 xi
BMWBMW 3 (E46) 330 i
BMWBMW 3 (E46) 330 xi
BMWBMW 3 (E90) 316 i
BMWBMW 3 (E90) 318 i
BMWBMW 3 (E90) 320 i
BMWBMW 3 (E90) 320 i
BMWBMW 3 (E90) 320 si
BMWBMW 3 (E90) 323 i
BMWBMW 3 (E90) 323 i
BMWBMW 3 (E90) 325 i
BMWBMW 3 (E90) 325 i
BMWBMW 3 (E90) 325 xi
BMWBMW 3 (E90) 328 i
BMWBMW 3 (E90) 330 i
BMWBMW 3 (E90) 330 i
BMWBMW 3 (E90) 330 xi
BMWBMW 3 (E90) 335 i
BMWBMW 3 (E90) 335 i xDrive
BMWBMW 3 (E90) 335 xi
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) M3
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 320 i
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 325 i
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 330 i
BMWBMW 3 kabriolet (E93) 335 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 316 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 xi
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 xi
BMWBMW 3 Touring (E91) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 323 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 325 xi
BMWBMW 3 Touring (E91) 330 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 330 xi
BMWBMW 3 Touring (E91) 335 i
BMWBMW 3 Touring (E91) 335 i xDrive
BMWBMW 3 Touring (E91) 335 xi
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 525 i
BMWBMW 5 (E39) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 523 i
BMWBMW 5 (E60) 523 i
BMWBMW 5 (E60) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 525 xi
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 xi
BMWBMW 5 (E60) 530 xi
BMWBMW 5 (E60) 540 i
BMWBMW 5 (E60) 545 i
BMWBMW 5 (E60) 550 i
BMWBMW 5 (F10) 523 i
BMWBMW 5 (F10) 528 i
BMWBMW 5 (F10) 530 i
BMWBMW 5 (F10) 550 i
BMWBMW 5 (F10) 550 i
BMWBMW 5 (F10) 550 i xDrive
BMWBMW 5 (F10) 550 i xDrive
BMWBMW 5 (F10) M5
BMWBMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i
BMWBMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i
BMWBMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive
BMWBMW 5 Gran Turismo (F07) 550 i xDrive
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 530 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 523 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 523 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 xi
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 xi
BMWBMW 5 Touring (E61) 545 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 550 i
BMWBMW 5 Touring (F11) 528 i
BMWBMW 5 Touring (F11) 530 i
BMWBMW 5 Touring (F11) 550 i
BMWBMW 5 Touring (F11) 550 i
BMWBMW 6 coupe (F13) 650 i
BMWBMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive
BMWBMW 6 coupe (F13) 650 i xDrive
BMWBMW 6 coupe (F13) M6
BMWBMW 6 coupe (F13) M6 Competition
BMWBMW 6 (E63) 630 i
BMWBMW 6 (E63) 630 i
BMWBMW 6 (E63) 645 Ci
BMWBMW 6 (E63) 650 i
BMWBMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i
BMWBMW 6 Gran Coupe (F06) 650 i xDrive
BMWBMW 6 Gran Coupe (F06) M6
BMWBMW 6 Gran Coupe (F06) M6 Competition
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 630 i
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 630 i
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 650 i
BMWBMW 6 kabriolet (F12) 650 i
BMWBMW 6 kabriolet (F12) 650 i
BMWBMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive
BMWBMW 6 kabriolet (F12) 650 i xDrive
BMWBMW 6 kabriolet (F12) M6
BMWBMW 6 kabriolet (F12) M6 Competition
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 740 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 750 i, Li
BMWBMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li xDrive
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 i, Li xDrive
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) 760 i, Li
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 7
BMWBMW 7 (F01, F02, F03, F04) ActiveHybrid 7
BMWBMW X1 (E84) sDrive 18 i
BMWBMW X1 (E84) xDrive 25 i
BMWBMW X1 (E84) xDrive 28 i
BMWBMW X3 (E83) 2.0 i
BMWBMW X3 (E83) 2.5 i
BMWBMW X3 (E83) 2.5 si
BMWBMW X3 (E83) 3.0 i xDrive
BMWBMW X3 (E83) 3.0 si
BMWBMW X3 (E83) xDrive 20 i
BMWBMW X3 (E83) xDrive 25 i
BMWBMW X3 (E83) xDrive 30 i
BMWBMW X3 (F25) xDrive 28 i
BMWBMW X3 (F25) xDrive 28 i
BMWBMW X5 (E53) 3.0 i
BMWBMW X5 (E53) 4.4 i
BMWBMW X5 (E53) 4.4 i
BMWBMW X5 (E53) 4.8 is
BMWBMW X5 (E70) 3.0 si
BMWBMW X5 (E70) M
BMWBMW X5 (E70) xDrive 48 i
BMWBMW X5 (E70) xDrive 50 i
BMWBMW X5 (F15, F85) M
BMWBMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i
BMWBMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid
BMWBMW X6 (E71, E72) M
BMWBMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i
BMWBMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i
BMWBMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i
BMWBMW Z3 coupe (E36) M
BMWBMW Z3 Roadster (E36) M 3.2
BMWBMW Z4 coupe (E86) 3.0 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si
BMWBMW Z4 Roadster (E89) sDrive 23 i
BMWBMW Z4 Roadster (E89) sDrive 30 i
BMWBMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 i
BMWBMW Z4 Roadster (E89) sDrive 35 is
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 95
CITROËNCITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi
CITROËNCITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95
CITROËNCITROËN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG (SH8FN0)
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 (SH8FSC, SH8FP0, SH8FP6)
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 115 (SH5FP0, SH5FP8)
CITROËNCITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.4 VTi 95 (NC8FP0)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 LPG (NC5FS0)
CITROËNCITROËN C4 II (NC_) 1.6 VTi 120 (NC5FS0, NC5FS9)
CITROËNCITROËN C4 II Sedan (NC_) 1.6
CITROËNCITROËN C4 PICASSO I Nadwozie wielkoprzestrzenne (UD_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 PICASSO II 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 PICASSO II Van (DD_) VTi 120 (DD5FS0)
CITROËNCITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 VTI 120
CITROËNCITROËN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 (RD5FS8, RD5FSA)
CITROËNCITROËN DS3 kabriolet 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95
CITROËNCITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG
CITROËNCITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 98
CITROËNCITROËN DS3 (SA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN DS4 (NX_) 1.6 VTi 120
DSDS DS 9 (X2_) 1.6 PureTech 225 (X25GGR)
FOTONFOTON AUMARK 3.50 AK
LANDINILANDINI Series 4 4-090, 4-100
LANDINILANDINI Series 5 5-080H, 5-090H
MANMAN L2000 6.174
MANMAN TGS I 26.430
MANMAN TGS I 28.360
MANMAN TGS I 35.540
MCCORMICKMCCORMICK F Series 100 F
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2441 LS
MINIMINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper
MINIMINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper
MINIMINI MINI CLUBMAN (R55) One
MINIMINI MINI CLUBMAN (R55) One
MINIMINI MINI CLUBVAN (R55) Cooper
MINIMINI MINI CLUBVAN (R55) One
MINIMINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper
MINIMINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper
MINIMINI MINI COUNTRYMAN (R60) Cooper ALL4
MINIMINI MINI COUNTRYMAN (R60) One
MINIMINI MINI coupe (R58) Cooper
MINIMINI MINI coupe (R58) Cooper
MINIMINI MINI kabriolet (R57) Cooper
MINIMINI MINI kabriolet (R57) Cooper
MINIMINI MINI kabriolet (R57) Cooper
MINIMINI MINI kabriolet (R57) One
MINIMINI MINI PACEMAN (R61) Cooper
MINIMINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4
MINIMINI MINI PACEMAN (R61) Cooper ALL4
MINIMINI MINI (R56) Cooper
MINIMINI MINI (R56) Cooper
MINIMINI MINI (R56) One
MINIMINI MINI (R56) One
MINIMINI MINI (R56) One
MINIMINI MINI (R56) One
MINIMINI MINI Roadster (R59) Cooper
MINIMINI MINI Roadster (R59) Cooper
PEUGEOTPEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 Furgon/hatchback (WA_, WC_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi
PEUGEOTPEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi
PEUGEOTPEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 3008 I Nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 308 CC (4B_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 508 I (8D_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT 508 SW I (8E_) 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
PEUGEOTPEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi
SCANIASCANIA G I G380
SCANIASCANIA L L280
SCANIASCANIA R II R500
SCANIASCANIA R II R520
SCANIASCANIA R II R580
SCANIASCANIA R II R580
SCANIASCANIA R II R650
SCANIASCANIA R II R730
TROLIGA BUSTROLIGA BUS LEONIS LEONIS
VOLVOVOLVO FH12 FH 12/500
VOLVOVOLVO FL FL 250-17
VOLVOVOLVO FM12 FM 12/340
VOLVOVOLVO FMX 380
VOLVOVOLVO N12 N 12/370
0