PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCZ0055
TypeIgnition coil
Params

Indeks: CZ0055

Nazwa: Cewka zapłonowa

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Cewka zapłonowa

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,72

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 7

Układ zapłonowy: łącznie ze złączem do świecy

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 22A 212
LGK017085013LGK
SKV03SKV168
KRAFTVOLL GERMANY05020062
MAGNETI MARELLI060717180012
METZGER AUTOTEILE0880414
METZGER AUTOTEILE0880510
EPS1.970.545
MEAT & DORIA10604
MEAT & DORIA10604E
BRECAV109.018
BRECAV109.018E
ASAM AUTOMOTIVE117935
CADILLAC1208086
INTERMOTOR12498
MAXGEAR13-0209
ASTEMO134016
AUTOMEGA150080510
ANGLI15154
EFI AUTOMOTIVE155205
OSSCA16980
HERTH+BUSS ELPARTS19050215
ACDelco19347522
BREMI20503
TOPRAN208 441
WE PARTS220830348
WE PARTS220830699
FEBI BILSTEIN226623
VALEO245701
ASTEMO2504016
REAL30081310BN
MAGNETI MARELLI359000601680
FEBI BILSTEIN37423
SWAG40 93 7423
KW470 545
NGK48406
Frankberg5481FB0015109
WXQP553333
CADILLAC55561655
WXQP560767
HART564 573
HELLA5DA 358 000-231
STELLOX61-00060-SX
STELLOX61-00108-SX
MEYLE614 885 0021
RIDEX689C0279
RIDEX689C0279P
Oyodo70E9051-OYO
KAMOKA7120146
MEC-DIESEL7300107DP
MEC-DIESEL7300107M
ASHIKA78-0W-W13
JAPKO78W13
MOTORAD7IC461
ITAB AUTOMOTIVE80077013AV
HOFFER8010604
HOFFER8010604E
FAE80321
MAPCO80625
IAP QUALITY PARTS816-20111
SIDAT85.30375
FISPA85.30375A2
ERA880347
ERA880347A
TRISCAN8860 24024
GEBE9 4584 1
FACET9.6445
WALKER PRODUCTS921-2132
PONTIAC96476983
NISSENS966232
BLUE PRINTADG014110
MILESAL08077
MILESAL08095
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1267
GMB0312
CHAMPIONBAEA199E
DIPASPORTBBA143DLPN
FLAMARBEF420077HQ
MDRBER-ZSE199
MAGNETI MARELLI - BRBI0074MM
BUGIADBIC19818
JAPANPARTSBO-W13
JAPANPARTSBO-W13JM
BSGBSG 65-835-013
CSV electronic partsCBE5375
MOBILETRONCE-163
CASCOCIC77013AS
TESLACL233
LEMARKCP038
WAICUF2498
ENERGYCZ0055
EUROCABLEDC-1288
DIAMAXDG2041
DYNAMATRIXDIC037
LUCASDMB1104
Dr.Motor AutomotiveDRM451502
DENCKERMANNE100031
NTYECZ-PL-000
ELTA AUTOMOTIVEEE5029
MDREPS-1970 545
4X4 ESTANFIEST-78-0W-W13
GAUSSGC4655
DELPHIGN10234-12B1
DELPHIGN10234-13B2
DELPHIGN10234-15B1
DELPHIGN10234-17B1
BBTIC07123
FRECCIAIC15-1080
FENOXIC16112
SWANIC70690D
KAVO PARTSICC-1005
ASTEMO-MXIGC0219
OPEN PARTSIGN1102.00
GSPIL900123
PEMEBLAJAPBO-W13
AUTOTEAML530375
AUTOTEAML530375A2
MOTAQUIPLVCL904
MDRMCI-9W13
MEHA AUTOMOTIVEMEM000025
MASUMAMIC-E417
The NewLineNC0765
PATRONPCI1114
RECOFICIALRECSIC77013.0
STARTVOLTSC 2124
SANDOSIC77013.0
StarkSKCO-0070293
SpeedMateSM-ICJ009
LYNXAUTOSPL1099
7 SEVEN PARTSSV390240
TATSUMITHG1121
VEMOV40-70-0082
WILMINK GROUPWG1012416
WILMINK GROUPWG1430027
WILMINK GROUPWG1441056
WILMINK GROUPWG1496891
WILMINK GROUPWG1496892
WILMINK GROUPWG1498831
WILMINK GROUPWG1940730
WILMINK GROUPWG2009192
WILMINK GROUPWG2204940
WILMINK GROUPWG2218779
WILMINK GROUPWG2281398
AP XENERGYXE-8065D
QUINTON HAZELLXIC8483
XEVOXIG5023
ZentPartsZ51273
ZentPartsZ51296
ZEKKERTZS-1028
BorgWarner (BERU)ZSE199
APPLICATION
CHEVROLETCHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.6
CHEVROLETCHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.6
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
OPELOPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75)
OPELOPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.8 (_76)
OPELOPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.8 4x4 (_76)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.8 (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 Turbo (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 (35)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.8 (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 Turbo (69)
OPELOPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 (69)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.8 (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 Turbo (68)
OPELOPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 (68)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35)
OPELOPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35)
OPELOPEL ASTRA J Sedan 1.6 Turbo (69)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68)
OPELOPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.8 (08)
OPELOPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08)
0