PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCZ0041
TypeIgnition coil
Params

Indeks: CZ0041

Nazwa: Cewka zapłonowa

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Cewka zapłonowa

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,58

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 6

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 221 002
SKODA004050016
LGK017081006LGK
OSSCA02051
SKV03SKV006
KRAFTVOLL GERMANY05020052
MAGNETI MARELLI060717006012
MAGNETI MARELLI060717077012
ÜRO Parts078905101C
METZGER AUTOTEILE0880071
EPS1.970.269
MEAT & DORIA10306
BREMI11892
ABAKUS122-01-040
INTERMOTOR12677
INTERMOTOR12918
MAXGEAR13-0065
ASTEMO138416
ASTEMO138701
AUTOMEGA150028010
ANGLI15078
EFI AUTOMOTIVE155375
WE PARTS220830012
VALEO245185
ASTEMO2508416
OSSCA25225
ASTEMO-HITACHI ASEAN2558416
REAL30076600BN
ÜRO Parts30713416
WXQP350519
SEAT357905104
VW357905105
MAGNETI MARELLI359000601870
KW470 269
NGK48039
Frankberg5481FB0026771
STELLOX61-00199-SX
RIDEX689C0245
ÜRO Parts6N0905104
VW701905104
VW701905104A
KAMOKA7120117
ITAB AUTOMOTIVE80073006AV
HOFFER8010306
FAE80219
MAPCO80895
FISPA85.30105
SIDAT85.30105A2
MOTRIO8550503154
SKODA867905104
VAG867905104A
AUDI867905105A
AUDI867905352
STORM QUALITY PARTS880061
ERA880061A
TRISCAN8860 29051
TRISCAN8860 29062
GEBE9 4501 1
GEBE9 4502 1
FACET9.6169
KRAFT AUTOMOTIVE9042075
hajus Autoteile9411018
BOGAPA1511115
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1346
CHAMPIONBAEA002E
DIPASPORTBBA191DLPN
FLAMARBEF710037HQ
MDRBER-ZSE002
MDRBER-ZSE002B
A.S.P. QualityTestedBO-0901JM
RECOFICIALCBE5105
RECOFICIALCBE5106
CSV electronic partsCBE5226
MOBILETRONCE-01
CASCOCIC73006AS
TESLACL019
LEMARKCP394
LEMARKCP494
ENERGYCZ0041
LUCASDAB430
EUROCABLEDC-1157
DIAMAXDG2084
LUCASDMB839
MEC-DIESELE105054DP
NTYECZ-VW-020
ELTA AUTOMOTIVEEE5220
ELTA AUTOMOTIVEEE5493
ENGITECHENT960046
MDREPS-1970 269
4X4 ESTANFIEST-BO-0901JM
GAUSSGC4001
GAUSSGC4002
GAUSSGC4003
GAUSSGC4104
DELPHIGN10378-12B1
BBTIC03109
PROTECHIC1123
PROTECHIC1124
SWANIC70785
MOBILETRONIG-H013K
ASTEMO-MXIGC0461
PEMEBLAJAPBO-0901JM
JANMORJM5258
AUTOTEAML530105
AUTOTEAML530105A2
MOTAQUIPLVCL1012
MOTAQUIPLVCL1230
PATRONPCI1308
PATRONPCI1308KOR
PATRONPCI1343
PATRONPCI2003
PATRONPMI1013
RECOFICIALRECSIC73006.0
STARTVOLTSC 1824
SANDOSIC73006.0
StarkSKCO-0070222
FERRONTOP06891033
VEMOV10-70-0010
VEMOV10-70-0014
VEMOV10-70-0075
WILMINK GROUPWG1012138
WILMINK GROUPWG1438760
WILMINK GROUPWG1443940
WILMINK GROUPWG1487527
WILMINK GROUPWG1496549
WILMINK GROUPWG1498895
WILMINK GROUPWG1940718
WILMINK GROUPWG2009090
WILMINK GROUPWG2017363
WILMINK GROUPWG2281288
WILMINK GROUPWG2454076
AP XENERGYXE-2720M6
QUINTON HAZELLXEI98
QUINTON HAZELLXIC8118
XEVOXIG5353
XEVOXIG5838
BorgWarner (BERU)ZSE002
BorgWarner (BERU)ZSE002B
APPLICATION
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0 E
AUDIAUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI 80 B3 Sedan (893, 894, 8A2) 1.6
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 1.6 E
AUDIAUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E
AUDIAUDI 80 B4 Sedan (8C2) 2.0 E quattro
AUDIAUDI A6 C4 (4A2) 2.0
AUDIAUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E
AUDIAUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.0
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i
SEATSEAT AROSA (6H1) 1.0
SEATSEAT AROSA (6H1) 1.4
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.4 i 16V
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i
SEATSEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
SEATSEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i
SEATSEAT FURA (25A) 0.9
SEATSEAT FURA (25A) 0.9
SEATSEAT IBIZA I (21A) 0.9
SEATSEAT IBIZA I (21A) 0.9
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.2
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.2
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.2 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5 i
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.5 i Cat
SEATSEAT IBIZA I (21A) 1.7
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.0
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.0 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.0 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.3 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.4 i 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.6 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i
SEATSEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V
SEATSEAT INCA (6K9) 1.4 i
SEATSEAT INCA (6K9) 1.6 i
SEATSEAT INCA (6K9) 1.6 i
SEATSEAT MARBELLA (28A) 0.8
SEATSEAT MARBELLA (28A) 0.9
SEATSEAT MARBELLA (28A) 0.9 Cat
SEATSEAT MARBELLA (28A) 0.9 Cat
SEATSEAT MARBELLA Furgon/hatchback (028A) 0.8
SEATSEAT MARBELLA Furgon/hatchback (028A) 0.9
SEATSEAT MARBELLA Furgon/hatchback (028A) 0.9 Cat
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 16V
SKODASKODA FAVORIT (781) 115 S 1.1
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X, LX, GLX (781)
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)
SKODASKODA FAVORIT (781) 1.3 (781)
SKODASKODA FAVORIT Forman (785) 1.3
SKODASKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)
SKODASKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)
SKODASKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)
SKODASKODA FAVORIT pick-up (787) 1.3
SKODASKODA FAVORIT pick-up (787) 1.3
SKODASKODA FAVORIT pick-up (787) 1.3
SKODASKODA FELICIA I (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA I (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA I (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA I (6U1) 1.6
SKODASKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.3
SKODASKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.3
SKODASKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.3
SKODASKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.6
SKODASKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.3
SKODASKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.3
SKODASKODA FELICIA I pick-up (6UF, 6U7) 1.6
SKODASKODA FELICIA II (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA II (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA II (6U1) 1.3
SKODASKODA FELICIA II (6U1) 1.6
SKODASKODA FELICIA II Kombi (6U5) 1.3
SKODASKODA FELICIA II Kombi (6U5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6
VOLVOVOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 60 1.4
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 75 1.6
VWVW CADDY II Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9A) 75 1.6
VWVW CADDY II Nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.4
VWVW CADDY II Nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.6
VWVW CADDY II Nadwozie wielkoprzestrzenne (9K9B) 1.6
VWVW CADDY II pick-up (9U7) 1.6
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 2.9 VR6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 2.0
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GL
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.6
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF IV Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW KAEFER 1600 i (Mexico)
VWVW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro
VWVW POLO (6N2) 1.4
VWVW POLO (6N2) 1.4 16V
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0
VWVW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 G40
VWVW POLO coupe (86C, 80) 1.3 G40
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.0
VWVW POLO Furgon/hatchback (86CF) 1.3
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0
VWVW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat
VWVW POLO III (6N1) 100 1.4 16V
VWVW POLO III (6N1) 45 1.0
VWVW POLO III (6N1) 50 1.0
VWVW POLO III (6N1) 55 1.3
VWVW POLO III (6N1) 55 1.4
VWVW POLO III (6N1) 60 1.4
VWVW POLO III (6N1) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 100 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 54 1.4
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 60 1.4
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 75 1.6
VWVW POLO III CLASSIC (6V2) 90 1.8
VWVW POLO Variant (6V5) 1.4
VWVW POLO Variant (6V5) 1.4
VWVW POLO Variant (6V5) 1.6
VWVW POLO Variant (6V5) 1.6
VWVW POLO Variant (6V5) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.6
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8
VWVW SCIROCCO (53B) 1.8 16V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.8
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 2.0
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
0