PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCZ0015
TypeIgnition coil
Params

Indeks: CZ0015

Nazwa: Cewka zapłonowa

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Cewka zapłonowa

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 1,64

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 5

Układ zapłonowy: łącznie ze złączem do świecy

Gwarancja: 4 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 22A 013
LGK017085008LGK
OSSCA03602
SKV03SKV070
KRAFTVOLL GERMANY05020088
MAGNETI MARELLI060717064012
METZGER AUTOTEILE0880004
OPEL09119567
EPS1.970.508
MEAT & DORIA10398
MEAT & DORIA10398E
BRECAV109.004
BRECAV109.004E
OPEL1208008
MTR12134315
MTR12191204
ABAKUS122-01-008
INTERMOTOR12724
JP GROUP1291600200
MAXGEAR13-0030
HITACHI133810
AUTOMEGA150088310
ANGLI15113
EFI AUTOMOTIVE155038
PROFIT1810-8061
HERTH+BUSS ELPARTS19050055
BREMI20193
TOPRAN206 643
WE PARTS220830126
WE PARTS220830714
FEBI BILSTEIN23187
VALEO245108
ASTEMO2503810
ASPART2ICO1076
REAL30081800BN
REAL30081800OE
SWAG40 92 3187
KW470 508
NGK48011
HART514 234
AIC51954
Frankberg5481FB0015128
Frankberg5481FB0026728
WXQP550045
WXQP560291
HELLA5DA 358 000-041
STELLOX61-00019-SX
MEYLE614 885 0004
RIDEX689C0033
RIDEX689C0033P
Oyodo70E9039-OYO
MEC-DIESEL7300096DP
MEC-DIESEL7300096M
ASAM AUTOMOTIVE74125
MOTORAD7IC613
ITAB AUTOMOTIVE80077008AV
HOFFER8010398
HOFFER8010398E
FAE80224
MAPCO80617
FISPA85.30186
FISPA85.30186A2
MOTRIO8550503184
ERA880063
ERA880063A
TRISCAN8860 24010
GEBE9 4538 1
FACET9.6408
KRAFT AUTOMOTIVE9041583
OPEL90536194
SAAB9119567
SASIC9206062
EGT940004EGT
hajus Autoteile9411020
VDO-APACA2C59513773
MILESAL08011
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1131
GMB0011
CHAMPIONBAEA342
MGABB8030
DIPASPORTBBA219DLPN
DIPASPORTBBA219DPSN
FLAMARBEF910077GM
FLAMARBEF910077HQ
MDRBER-ZS342
ASHIKABO-0407JM
Intran FlotamexBOGM567
BOL-E021041
BSGBSG 65-835-012
CSV electronic partsCBE5186
MOBILETRONCE-55
CASCOCIC77008AS
CASCOCIC77008GS
TESLACL203
LEMARKCP010
WAICUF004
ENERGYCZ0015
EUROCABLEDC-1123
DYNAMATRIXDIC050
LUCASDMB817
Dr.Motor AutomotiveDRM451508
DENCKERMANNE100095
NTYECZ-PL-004
ELTA AUTOMOTIVEEE5031
ENGITECHENT960052
MDREPS-1970 508
4X4 ESTANFIEST-BO-0407JM
BOGAPG1511102
GAUSSGC4808
DELPHIGN10198-12B1
DELPHIGN10198-17B1
BBTIC07105
PROTECHIC1034
FRECCIAIC15-1075
FENOXIC16142
SWANIC70631
ASTEMO-MXIGC0399
GSPIL900108
PEMEBLAJAPBO-0407JM
NAKAMOTOK04-HDN-18020001
AUTOTEAML530186
AUTOTEAML530186A2
MOTAQUIPLVCL696
MASUMAMIC-E418
MANDOMMI030204
The NewLineNC0073
JANMORODM252
PATRONPCI1075
PATRONPCI1075KOR
RECOFICIALRECSIC77008.0
STARTVOLTSC 21H8
SANDOSIC77008.0
SANDOSIC77008.1
StarkSKCO-0070032
LYNXAUTOSPL1022
TATSUMITHG1056
FERRONTOP06891034
VEMOV40-70-0015-1
WILMINK GROUPWG1012226
WILMINK GROUPWG1029511
WILMINK GROUPWG1437453
WILMINK GROUPWG1443887
WILMINK GROUPWG1487400
WILMINK GROUPWG1496552
WILMINK GROUPWG1496553
WILMINK GROUPWG2009231
AP XENERGYXE-8061
QUINTON HAZELLXIC8199
XEVOXIG5025
ZentPartsZ51311
ZEKKERTZS-1025
BorgWarner (BERU)ZS342
APPLICATION
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
OPELOPEL ZAFIRA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (T98) 1.8 16V (F75)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
OPELOPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
OPELOPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35)
OPELOPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.8 (R97)
OPELOPEL TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97)
OPELOPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 1.8 (F48)
OPELOPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.8 (E75)
OPELOPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68)
OPELOPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67)
OPELOPEL ASTRA H Kombi (A04) 1.8 (L35)
OPELOPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Sedan (T98) 1.8 16V (F69)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G Kombi (T98) 1.8 16V (F35)
OPELOPEL ASTRA G kabriolet (T98) 1.8 16V (F67)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G Hatchback (T98) 1.8 16V (F08, F48)
OPELOPEL ASTRA G coupe (T98) 1.8 16V (F07)
SAABSAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i
SAABSAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i
0