PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCWR0003P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CWR0003P

Nazwa: Generator impulsów, wał korbowy

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Wał korbowy

Napięcie [V]: 12

Ciężar [kg]: 0,05

Tryb pracy: elektryczny

Artykuł uzupełniający: bez cięgna

Liczba zestyków: 2

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 280 455
NISSAN0143600QAB
STELLOX06-00004-SX
MAGNETI MARELLI064848160010
METZGER AUTOTEILE0902016
METZGER AUTOTEILE0902224
METZGER AUTOTEILE0902373
OPEL09110560
EPS1.953.543
KAMOKA109019
ABAKUS120-04-024
ABAKUS120-04-119
MTR12191464
HITACHI138132
EFI AUTOMOTIVE144456
EFI AUTOMOTIVE144460
AUTOMEGA150065110
MEYLE16-14 800 0023
OSSCA16791
ANGLI17071
SKV17SKV281
PROFIT1812-0037
INTERMOTOR18965
INTERMOTOR19087
INTERMOTOR19087K
MOTORAD1KR619
FROW209.1905.009
WALKER PRODUCTS235-2220
NISSAN2375000Q0H
NISSAN2375000QAH
NISSAN2375000QOH
MAXGEAR24-0043
MAXGEAR24-0046
ASTEMO2508132
VALEO254070
MI.R.A.27/6346
ASAM AUTOMOTIVE30972
FEBI BILSTEIN34970
IPD40-2099
WE PARTS410570152
WE PARTS410570436
WE PARTS410570437
WE PARTS410570956
DAKAtec420063
DAKAtec420065
TRICLO435755
GENERAL MOTORS4402560
KW453 543
AIC51712
HART547 782
Frankberg5481FB0008029
ERA550537
ERA550537A
SWAG60 93 4970
BREMI60395
HELLA6PU 009 163-851
COGEFA France7.82.647.554
TOPRAN700 756
MTE-THOMSON70510
HERTH+BUSS ELPARTS70610017
AIC70925
MEC-DIESEL7370436DP
HOFFER7517176
HOFFER7517176E
HOFFER7517484
HOFFER7517484/1
HOFFER7517484E
NRF755010
JPN75E1150-JPN
RENAULT7700101970
RENAULT7700103069
RENAULT7700103069A
FAE79217
FAE79321
REAL8027320CBN
REAL8027320COE
REAL8027353CBN
REAL8027353COE
NTK81176
RENAULT8200468645
RENAULT8200486645
RENAULT8200624472
RENAULT8200647554
DACIA8200647554S1
RENAULT8200673202
MAPCO82305
FISPA83.055
FISPA83.055A2
FISPA83.415
FISPA83.415A2
RIDEX833C0036
MEAT & DORIA87176
MEAT & DORIA87176E
MEAT & DORIA87484
MEAT & DORIA87484/1
MEAT & DORIA87484E
KRAFT AUTOMOTIVE8805010
TRISCAN8855 25107
STORM QUALITY PARTS888005
FACET9.0543
AUTEX903104
VAUXHALL9110560
OPEL93191317
3RG95600
VDO-APACA2C59513360Z
Autopumps UKACS1044
Alfa e-PartsAF01769
Alfa e-PartsAF03025
AUTLOGAS4260
A.Z. MeisterteileAZMT-42-061-1110
A.Z. MeisterteileAZMT-42-061-1113
BAPMICBACB17-753003
OPEN PARTSCKP1072.00
OPEN PARTSCKP1081.00
SNRCKP168.04
SEIMCP102
MOTIVECPS4043
WAICRK9025
WAICRK9051
WAGNERCRS00222
WAGNERCRS00223
MOBILETRONCS-E003
MOBILETRONCS-E003A
MOBILETRONCS-E020A
CALORSTAT by VernetCS0318
CASCOCSN71C02AS
CASCOCSN71C02GS
CASCOCSN71C35AS
CASCOCSN71C35GS
CSV electronic partsCSR9055
CSV electronic partsCSR9415
CSV electronic partsCSR9415C
BBTCSS1534
ATOMTECCSS1S019
ENERGYCWR0003P
NTYECP-RE-001
NTYECP-RE-003
ELTA AUTOMOTIVEEE0021
ELTA AUTOMOTIVEEE0541
ENGITECHENT800001
MDREPS-1953 543
STANDARD AUTOMOBILEEPS003
STANDARD AUTOMOBILEEPS262K
FLENNORFSE51712
FASTFT75527
FASTFT75538
DIPASPORTINJCS083N
AUTOTEAML3055
AUTOTEAML3055A2
AUTOTEAML3415
AUTOTEAML3415A2
LEMARKLCS233
LEMARKLCS328
LEMARKLCS328K
MOTAQUIPLVRC282
MOTAQUIPLVRC482
PATRONPE40098
BOGAPR6115105
ZEKKERTSE-4044
ZEKKERTSE-4051
LUCASSEB1240
LUCASSEB1530
LUCASSEB481
StarkSKCPS-0360035
FLAMARSNF310C17HQ
FLAMARSNF310C17RN
FLAMARSNF640C17HQ
FLAMARSNF640C17RN
DELPHISS10803
SANDOSSN71C02.0
SANDOSSN71C02.1
SANDOSSN71C35.0
SANDOSSN71C35.1
VEMOV46-72-0015
VEMOV46-72-0043
VEMOV46-72-0043-1
MOTAQUIPVRC132
STARTVOLTVS-CS 0906
WILMINK GROUPWG1013628
WILMINK GROUPWG1015185
WILMINK GROUPWG1032847
WILMINK GROUPWG1493771
WILMINK GROUPWG1493772
WILMINK GROUPWG1499456
WILMINK GROUPWG1791782
WILMINK GROUPWG1795840
WILMINK GROUPWG1965150
WILMINK GROUPWG1965171
WILMINK GROUPWG2231714
WILMINK GROUPWG2516680
WILMINK GROUPWG2601754
XEVOXCS6020
XEVOXCS6557
QUINTON HAZELLXREV313
QUINTON HAZELLXREV446
QUINTON HAZELLXREV447
ZentPartsZ04608
ZZVFZV179R
APPLICATION
DACIADACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 16V
DACIADACIA DUSTER Furgon/SUV (HS_) 1.6 16V Hi-Flex
DACIADACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V
DACIADACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4
DACIADACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex
DACIADACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG
DACIADACIA LOGAN II 1.6 16V
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel
DACIADACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,...
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex
DACIADACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)
DACIADACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y)
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.6 16V
DACIADACIA SANDERO (BS_) 1.6 16V Bifuel
NISSANNISSAN KUBISTAR Furgon (X76) 1.6 16V
OPELOPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L)
OPELOPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D
OPELOPEL ARENA Furgon (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L)
OPELOPEL ARENA Furgon (TB, TF) 1.9 D
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G...
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport
RENAULTRENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J)
RENAULTRENAULT CLIO II Furgon/hatchback (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R)
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0
RENAULTRENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)
RENAULTRENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R)
RENAULTRENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R)
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13)
RENAULTRENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U)
RENAULTRENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13)
RENAULTRENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D)
RENAULTRENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)
RENAULTRENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)
RENAULTRENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P)
RENAULTRENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)
RENAULTRENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P)
RENAULTRENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S)
RENAULTRENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,...
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,...
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i
RENAULTRENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14)
RENAULTRENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,...
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT
RENAULTRENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT (LA0G, LA07)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14)
RENAULTRENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B)
RENAULTRENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C)
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Bifuel
RENAULTRENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II Furgon/kombi (KM_) 1.6 (KM0C)
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex
RENAULTRENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.4
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.4
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.6
RENAULTRENAULT MEGANE II Sedan (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C)
RENAULTRENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H)
RENAULTRENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H)
RENAULTRENAULT MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H)
RENAULTRENAULT MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G)
RENAULTRENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,...
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17)
RENAULTRENAULT SCÉNIC I Nadwozie wielkoprzestrzenne (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4
RENAULTRENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R, JM1B, JM2Y)
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 BiFuel
RENAULTRENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT THALIA I (LB_) 1.9 D
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.4
RENAULTRENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V
RENAULTRENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D
RENAULTRENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.9 D
0