PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCWK0002
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CWK0002

Nazwa: Generator impulsów, wał korbowy

Grupa: Układ zapłonowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Wał korbowy

Napięcie [V]: 12

Długość [mm]: 590

Ciężar [kg]: 0,13

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 3

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
OSSCA03822
KRAFTVOLL GERMANY05090298
STELLOX06-00077-SX
MAGNETI MARELLI064848141010
METZGER AUTOTEILE0902043
EPS1.953.149
KAMOKA109009
hajus Autoteile1151055
ABAKUS120-04-088
OPEL1238983
ASTEMO137398
EFI AUTOMOTIVE147220
AUTOMEGA150089110
ANGLI17047
SKV17SKV212
INTERMOTOR18835
MOTORAD1KR513
TOPRAN206 696
WALKER PRODUCTS235-1079
MAXGEAR24-0009
MAXGEAR24-0090
ASTEMO2507398
VALEO254037
FEBI BILSTEIN27175
ASPART2CSE1028
LECOY2SC0045
RIDEX3946S0089
SWAG40 92 7175
WE PARTS410570120
KW453 149
Autostar Germany528868
Frankberg5481FB0007980
ERA550050
ERA550050A
BREMI60177
MEYLE614 899 0002
OPEL6238325
HELLA6PU 009 146-111
MTE-THOMSON7048
HERTH+BUSS ELPARTS70610041
MEC-DIESEL7370402DP
HOFFER7517142
NRF755181
FAE79070
REAL8028110CBN
REAL8028110COE
NTK81347
MAPCO82701
SIDAT83.054
MEAT & DORIA87142
KRAFT AUTOMOTIVE8801580
TRISCAN8855 24113
FACET9.0149
GENERAL MOTORS90357491
GENERAL MOTORS90451442
Autopumps UKACS1020
Alfa e-PartsAF04713
BAPMICBF0424640004
SNRCKP153.04
SEIMCP26
MOTIVECPS4019
WAICRK9028
WAGNERCRS00300
MOBILETRONCS-E064
CALORSTAT by VernetCS0317
CASCOCSN77C01AS
CASCOCSN77C01GS
CSV electronic partsCSR9054
ATOMTECCSS1K023
BBTCSS703
ENERGYCWK0002
DYNAMATRIXDS101
ELTA AUTOMOTIVEEE0157
MDREPS-1953 149
BOSCHF 000 99R 005
GAUSSGS8342
DIPASPORTINJCS028N
DIPASPORTINJCS091N
AUTOTEAML3054
BOGAPL6115119
LEMARKLCS139
VDO/CONTINENTALS101938001Z
ZEKKERTSE-4150
LUCASSEB424
StarkSKSPS-0370089
FLAMARSNF210C77GM
FLAMARSNF210C77HQ
DELPHISS10804
DELPHISS11129-13B1
SANDOSSN77C01.0
SANDOSSN77C01.1
VEMOV40-72-0304
MOTAQUIPVRC125
WILMINK GROUPWG1032825
WILMINK GROUPWG1408148
WILMINK GROUPWG1429911
WILMINK GROUPWG1438436
WILMINK GROUPWG1493207
WILMINK GROUPWG1493208
WILMINK GROUPWG1499457
WILMINK GROUPWG1791754
WILMINK GROUPWG2591015
WILMINK GROUPWG2601920
XEVOXCS6107
QUINTON HAZELLXREV143
APPLICATION
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 Si (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
OPELOPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
OPELOPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
OPELOPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i (F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.4
OPELOPEL COMBO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (71_) 1.2
OPELOPEL ASTRA F Furgon/kombi (T92) 1.6 i (F70)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.6 i (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Sedan (T92) 1.4 Si (F19, M19)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.6 i (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.4 Si (F35, M35)
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.6 i
OPELOPEL ASTRA F kabriolet (T92) 1.4 Si
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 Si (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.6 i (F08, M08, F68, M68)
OPELOPEL ASTRA F Hatchback (T92) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
0