PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCPS0077
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CPS0077

Nazwa: Czujnik, regulacja zasięgu świateł

Grupa: Oświetlenie

Opis: Czujnik

Uzycie: Regulacja długości świecenia

Ciężar [kg]: 0,12

Liczba zestyków: 6

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
GEBE9 4109 1
SWAG55 10 0229
TOPRAN600 214
Amity AP62-RS-0089
Amity AP62-RS-0098
FISPA620600A2
FORD6G9N3C492AA
HERTH+BUSS ELPARTS70699309
AIC74949
FORD7G9N3C097AA
FORD7G9N3C438AA
VOLVO8622446
FORD8G9N3C492AA
Frankberg5481FB0040066
Alfa e-PartsAF06374
AUTLOGAS6442
at autoteile germanyat13820
A.Z. MeisterteileAZMT-45-062-6181
A.Z. MeisterteileAZMT-45-062-6190
BUGIADBXS19651
ENERGYCPS0077
NTYECX-VV-000
ArnottRH-5247
4X4 ESTANFISAV-54-002
BOGAPV7212101
VEMOV95-72-0062
FORD1679311
METZGER AUTOTEILE0901218
FEBI BILSTEIN100229
ABAKUS120-09-138
FORD1377856
FORD1377865
FORD1380837
FORD1380838
OSSCA14154
FORD1474305
FORD1474312
FORD1524075
FORD1536801
MEYLE014 897 0002
FORD1682745
MAXGEAR27-1973
Professional Parts28430198
VOLVO30645605
VOLVO30782822
VOLVO31300198
HOFFER3800006
MEAT & DORIA38006
MEYLE514 897 0000
AIC53402
BLIC5420-03-0388100P
BLIC5420-03-0388101P
APPLICATION
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD GALAXY II (WA6) 2.3
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 SCTI
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Sedan (BA7) 2.5
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3
FORDFORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.3
FORDFORD S-MAX (WA6) 2.5 ST
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.0 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG)
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG)
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 CDI
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 D
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 D
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 D
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.5 T
VOLVOVOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) D5
VOLVOVOLVO S60 I (384) D5
VOLVOVOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S60 I (384) T5
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.0 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG)
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG)
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 D
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.4 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 T
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) 2.9
VOLVOVOLVO S80 I (184) 3.0
VOLVOVOLVO S80 I (184) D5
VOLVOVOLVO S80 I (184) T5 AWD
VOLVOVOLVO S80 I (184) T6
VOLVOVOLVO S80 I (184) T6
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.0 T
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.3
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG)
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG)
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 CDI
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 D
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 D
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 T
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.5 T
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO V70 II (285) 2.5 TDI
VOLVOVOLVO V70 II (285) D5
VOLVOVOLVO V70 II (285) D5
VOLVOVOLVO V70 II (285) D5 AWD
VOLVOVOLVO V70 II (285) D5 AWD
VOLVOVOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD
VOLVOVOLVO V70 II (285) T5
VOLVOVOLVO V70 II (285) T5
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D3 / D5
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) D5 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) T6 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) V8 AWD
VOLVOVOLVO XC90 I (275) V8 AWD
VOLVOVOLVO XC90 II (256) T8 Hybrid AWD
0