PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0136PP
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0136PP

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 650

Ciężar [kg]: 0,15

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 265 006 188
MERCEDES-BENZ0001511893
MERCEDES-BENZ0009944440
MEYLE014 899 0034
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.42.079
BENDIX058033B
SKV06SKV146
METZGER AUTOTEILE0900033
SWAG10 92 7861
KAMOKA1060274
ABAKUS120-02-134
JP GROUP1397100380
4U Autoparts20224MR
MERCEDES-BENZ2105409108
FARE-MX22452
FEBI BILSTEIN27861
NK293312
A.B.S.30063
EFI AUTOMOTIVE302072
PAGID34092
IPD40-0058
DAKAtec410104
WE PARTS411140100
RIDEX412W0233
TEXTAR45005200
TEXTAR45005280
Metalcaucho50175
BREMI50236
BIRTH51643
AIC51732
Frankberg5481FB0000756
Frankberg5481FB0066139
ERA560247A
INTERMOTOR60268
EGT691077EGT
HERTH+BUSS ELPARTS70660208
CAUTEX755212
FAE78073
REAL8027286EBN
KAWE8180 23108
HOFFER8290090
FISPA84.684
MAPCO86868
GEBE9 1635 1
MEAT & DORIA90090
AUTEX901063
MEC-DIESEL901202DP
FTE9400049
KRAFT AUTOMOTIVE9411038
Multiparts97-990063
GSP9A0595
MERCEDES-BENZA0001511893
MERCEDES-BENZA0009944440
MERCEDES-BENZA2105409108
MOBILETRONAB-EU114
WAGNERABS00605
Alfa e-PartsAF04917
AUTLOGAS4103
SNRASB151.07
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1746
BAPMICBACB11-759023
PEMEBLABNXBSW1223
BSGBSG 60-840-070
BENDIX BrakingBSW1223
BOGAPC7117261
ENERGYCA0136PP
MGACABS458
CSV electronic partsCSG9684
CASCOCSN76E68AS
DYNAMATRIXDS024
4X4 ESTANFIEST-97-990063
BOSCHF 026 T00 600
TRWGBS1901
GHGH-703310H
GHGH-703383H
MDRGSP-9A0595
NTYHCA-ME-011
AUTOTEAML4684
LEMARKLAB007
MOTAQUIPLVAB247
PREXApartsP301007
PLYOMP755212
PartsTecPTA560-0105
ZEKKERTSE-6137
StarkSKWSS-0350232
FLAMARSNF970E67HQ
DELPHISS20054
SANDOSSN76E68.0
7 SEVEN PARTSSV40ME011
STCT450175
VEMOV30-72-0142
ZZVFWEKR0358
WILMINK GROUPWG1409613
WILMINK GROUPWG1427128
WILMINK GROUPWG1438610
WILMINK GROUPWG1495690
WILMINK GROUPWG1773886
WILMINK GROUPWG2589957
WAGNER-AUWS2161-SE-WG
ATOMTECWSS1M022
QUINTON HAZELLXABS189
APPLICATION
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 (210.063)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 Kompressor (210.048)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 CDI (210.006)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 CDI (210.006)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 D (210.004)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 220 D (210.004)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 230 (210.037)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 240 (210.061)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 240 (210.062)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 250 D (210.010)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 250 Turbo-D (210.015)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 270 CDI (210.016)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 270 CDI (210.016)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 (210.053)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 Kompressor (210.045)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 280 4-matic (210.081)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 290 Turbo-D (210.017)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 300 D (210.020)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 300 Turbo-D (210.025)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 (210.055)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 (210.065)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 4-matic (210.082)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 320 CDI (210.026)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 420 (210.072)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 430 (210.070)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 430 4-matic (210.083)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 50 AMG (210.072)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 55 AMG (210.074)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 230 T (210.237)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 240 T (210.261)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 240 T (210.262)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 250 T D (210.210)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 280 T (210.263)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 200 T (210.235)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T (210.265)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T 4-matic (210.282)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 320 T CDI (210.226)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 420 T (210.272)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 430 T (210.270)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E T-Model (S210) E 55 T AMG (210.274)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 (210.035)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 CDI (210.007)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 CDI (210.007)
MERCEDES-BENZMERCEDES-BENZ KLASA E (W210) E 200 D (210.003)
0