PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0115P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0115P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 680

Ciężar [kg]: 0,08

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 516
BENDIX058081B
STELLOX06-65426-SX
SKV06SKV055
OSSCA08573
METZGER AUTOTEILE0900020
MASTER-SPORT GERMANY0986594516-PCS-MS
FORD1 151 951
EPS1.960.024
KAMOKA1060178
FORD1151951
ABAKUS120-02-083
ABAKUS120-02-084
JP GROUP1597101500
MAGNETI MARELLI172100043010
MAXGEAR20-0033
FACET21.0024
FARE-RCH22411
ATE24.0711-5138.1
FEBI BILSTEIN27871
NK292523
FORD USA2S612B372AD
A.B.S.30162
EFI AUTOMOTIVE302152
TOPRAN303 948
PAGID34082
DAKAtec410043
WE PARTS411140111
RIDEX412W0169
TRICLO437408
TEXTAR45007400
KW460 024
SWAG50 92 7871
Metalcaucho50134
BREMI50390
ERT530106
Frankberg5481FB0000614
Frankberg5481FB0001032
AIC54960
ERA560047
ERA560047A
STANDARD AUTOMOBILE60008
HELLA6PU 009 106-911
HERTH+BUSS ELPARTS70660308
MEYLE714 800 0009
MEC-DIESEL7370052DP
CAUTEX755171
JPN75E3059-JPN
FAE78153
REAL8022391EBN
REAL8022391EOE
KAWE8180 16105
HOFFER8290100
FISPA84.592
MAPCO86608
GEBE9 1291 1
MEAT & DORIA90100
FTE9400067
KRAFT AUTOMOTIVE9412087
KRAFT AUTOMOTIVE9412125
Multiparts97-990162
GSP9A1067
MOBILETRONAB-EU028
WAGNERABS00109
APECABS1064
PATRONABS51916
Alfa e-PartsAF05527
STANDARD AUTOMOBILEALB007
GOOMAS-0017
AUTLOGAS4091
SNRASB152.10
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1332
DENCKERMANNB180069
BUGIADBA71052
PEMEBLABNXBSW1033
BENDIX BrakingBSW1033
FTEBZ3074S
ENERGYCA0115P
MGACABS227
CSV electronic partsCSG1016C
RECOFICIALCSG9592
CSV electronic partsCSG9599
CASCOCSN72E19AS
CASCOCSN72E19GS
MAZDADD32-43-70X
AUTOFREN SEINSADS0184
MDREPS-1960 024
Einparts AutomotiveEPS2286
4X4 ESTANFIEST-97-990162
TRWGBS1604
GHGH-702506
MDRGOM-AS0017
MDRGSP-9A1067
NTYHCA-FR-006
AUTOTEAML4592
LEMARKLAB186
MOTAQUIPLVAB212
PLYOMP755171
PartsTecPTA560-0213
RAP BRAKESR-A0210
ITAB AUTOMOTIVESAB72000AV
GMWSC25612AD
ZEKKERTSE-6057
StarkSKWSS-0350168
FLAMARSNF030E27FV
FLAMARSNF030E27HQ
DELPHISS20112
SANDOSSN72E19.0
SANDOSSN72E19.1
STCT450134
TOMEX BrakesTX 50-30
VEMOV25-72-1014
J&S AutomotiveVBS100
WILMINK GROUPWG1409618
WILMINK GROUPWG1430345
WILMINK GROUPWG1438616
WILMINK GROUPWG1495499
WILMINK GROUPWG1773939
WILMINK GROUPWG1822375
WILMINK GROUPWG2589495
WAGNER-AUWS1761-SE-WG
QUINTON HAZELLXABS130
ZentPartsZ03116
APPLICATION
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V
FORDFORD FIESTA V Van 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA V Van 1.4 TDCi
FORDFORD FIESTA V Van 1.4
FORDFORD FIESTA V Van 1.3
FORDFORD FIESTA V Van 1.3
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3
FORDFORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V
MAZDAMAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W)
MAZDAMAZDA 2 (DY) 1.3 L (DY3W)
MAZDAMAZDA 2 (DY) 1.4
MAZDAMAZDA 2 (DY) 1.4 CD
MAZDAMAZDA 2 (DY) 1.6
0