PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0097P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0097P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 510

Ciężar [kg]: 0,07

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 518
BBR Automotive001-10-25322
BENDIX058025B
STELLOX06-65404-SX
SKV06SKV067
OSSCA08307
METZGER AUTOTEILE0900024
EPS1.960.023
KAMOKA1060181
FORD1064227
FORD1093743
ABAKUS120-02-077
ASTEMO131663
AUTOMEGA150005610
JP GROUP1597100300
MAGNETI MARELLI172100038010
MAXGEAR20-0094
FACET21.0023
FEBEST21606-003
FARE SA22407
ATE24.0711-5049.3
ASTEMO2501663
NK292508
A.B.S.30087
EFI AUTOMOTIVE302150
TOPRAN303 946
FEBI BILSTEIN31730
PAGID34085
IPD40-0444
DAKAtec410042
WE PARTS411140103
RIDEX412W0127
TRICLO437414
TEXTAR45009000
KW460 023
SWAG50 93 1730
Metalcaucho50130
PROFIT5015-0175
BREMI50391
BIRTH51829
HART522 939
AIC52995
ERT530053
Frankberg5481FB0000341
Frankberg5481FB0062136
ERA560040
ERA560040A
INTERMOTOR60002
EGT691331EGT
HELLA6PU 009 106-681
HELLA6PU 230 040-481
HERTH+BUSS ELPARTS70660301
MEYLE714 800 0008
BUGIAD73213
MTE-THOMSON73404
CAUTEX755167
JPN75E9553-JPN
FAE78151
REAL8022371EBN
REAL8022371EOE
TRISCAN8180 16104
HOFFER8290093
FISPA84.588
MAPCO86604
GEBE9 1284 1
MEAT & DORIA90093
MEC-DIESEL901069DP
AUTEX901449
FTE9400075
KRAFT AUTOMOTIVE9412040
Multiparts97-990087
FORD98AG2B372AE
FORD98AG2B372AF
GSP9A1065
VDO/CONTINENTALA2C59512221Z
MOBILETRONAB-EU065
WAGNERABS00166
APECABS1059
PATRONABS52087
Alfa e-PartsAF08322
AUTLOGAS4090
SNRASB152.08
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1285
DENCKERMANNB180071
PEMEBLABNXBSW1041
BENDIX BrakingBSW1041
FTEBZ3083S
ENERGYCA0097P
MGACABS171
ABECCZ1654ABE
CSV electronic partsCSG9588
CASCOCSN72E17AS
CASCOCSN72E17GS
AUTOFREN SEINSADS0054
ELTA AUTOMOTIVEEA0018
MDREPS-1960 023
Einparts AutomotiveEPS2767
4X4 ESTANFIEST-97-990087
TRWGBS2002
GHGH-702509
MDRGSP-9A1065
NTYHCA-FR-009
AUTOTEAML4588
LEMARKLAB018
MOTAQUIPLVAB285
PLYOMP755167
PartsTecPTA560-0208
RAP BRAKESR-A0208
ZEKKERTSE-6054
StarkSKWSS-0350126
FLAMARSNF820E27FV
FLAMARSNF820E27HQ
DELPHISS20017
SANDOSSN72E17.0
SANDOSSN72E17.1
STCT450130
TOMEX BrakesTX 50-48
VEMOV25-72-0016
VEMAVE51829
WILMINK GROUPWG1032437
WILMINK GROUPWG1097077
WILMINK GROUPWG1430379
WILMINK GROUPWG1439846
WILMINK GROUPWG1773849
WILMINK GROUPWG1822371
WILMINK GROUPWG2432484
WILMINK GROUPWG2589548
WAGNER-AUWS1809-SE-WG
ATOMTECWSS1D003
QUINTON HAZELLXABS129
XEVOXBS018
APPLICATION
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V
FORDFORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.6 16V
FORDFORD FOCUS I Sedan (DFW) 1.4 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) RS
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel
FORDFORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V
0