PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0093P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0093P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 750

Ciężar [kg]: 0,12

Kolor: biały

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
FTEBZ3082S
AUTOTEAML4591
NTYHCA-FR-051
MDRGSP-9A0381
GHGH-702551
TRWGBS1606
4X4 ESTANFIEST-97-990089
Einparts AutomotiveEPS2769
ELTA AUTOMOTIVEEA0022
CASCOCSN72E41GS
CSV electronic partsCSG9591
ENERGYCA0093P
AUTOTEAML4591A2
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1407
SNRASB152.13
AUTLOGAS4113
Alfa e-PartsAF08324
PATRONABS52086
WAGNERABS01191
MOBILETRONAB-US130
GSP9A0381
Multiparts97-990089
FORD96AB2B372BB
FORD96AB2B372BA
VEMOV25-72-0012
XEVOXBS022
QUINTON HAZELLXABS495
ATOMTECWSS1D023
WAGNER-AUWS2691-SE-WG
WILMINK GROUPWG2590516
WILMINK GROUPWG2432461
WILMINK GROUPWG1773848
WILMINK GROUPWG1495491
WILMINK GROUPWG1439672
WILMINK GROUPWG1097080
VEMAVE51824
KRAFT AUTOMOTIVE9412020
TOMEX BrakesTX 50-47
TOMEX BrakesTX 50-32
STCT450136
SANDOSSN72E41.1
DELPHISS20016
FLAMARSNF250E27FV
StarkSKWSS-0350393
PartsTecPTA560-0214
PLYOMP755173
MOTAQUIPLVAB211
LEMARKLAB015
FARE-CO22413
SWAG50 93 1027
TEXTAR45008900
RIDEX412W0393
WE PARTS411140108
IPD40-0438
PAGID34086
FEBI BILSTEIN31027
EFI AUTOMOTIVE302200
A.B.S.30089
NK292504
ATE24.0711-1368.1
Metalcaucho50136
MAXGEAR20-0168
MAGNETI MARELLI172100042010
JP GROUP1597104900
OSSCA13066
ABAKUS120-02-086
DODA1180050102
FORD1090645
FORD1011346
METZGER AUTOTEILE0900272
SKV06SKV064
STELLOX06-65371-SX
CAUTEX755173
FTE9400074
AUTEX901443
MEAT & DORIA90097
GEBE9 1303 1
MAPCO86614
FISPA84.591A2
SIDAT84.591
HOFFER8290097
KAWE8180 16110
REAL8022314EOE
FAE78202
BOSCH0 986 594 029
MEC-DIESEL7370085DP
MEC-DIESEL7370085
HERTH+BUSS ELPARTS70660300
INTERMOTOR60006
ERA560039A
ERA560039
Frankberg5481FB0054865
Frankberg5481FB0054864
AIC52400
BIRTH51824
BREMI50403
APPLICATION
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
FORDFORD ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI Furgon/kombi (AVL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4
FORDFORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC)
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 TD
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 Turbo D
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000
FORDFORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.4
FORDFORD ESCORT VI kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i
0