PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0082T
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0082T

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 730

Ciężar [kg]: 0,09

Kolor: biały

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 265 007 645
BOSCH0 265 007 779
BOSCH0 986 597 004
BBR Automotive001-10-21232
MASTER-SPORT GERMANY0265007779-PCS-MS
BENDIX058021B
STELLOX06-65373-SX
SKV06SKV104
OSSCA08105
METZGER AUTOTEILE0900055
EPS1.960.031
KAMOKA1060096
MEYLE11-14 899 0005
ABAKUS120-03-084
MAGNETI MARELLI172100080010
MAXGEAR20-0023
FACET21.0031
FARE-RCH22460
ATE24.0710-2029.3
AUTO-SPEED PARTS290SS00017
NK291909
A.B.S.30139
EFI AUTOMOTIVE302308
PAGID34070
FEBI BILSTEIN36945
IPD40-0156
DAKAtec410135
WE PARTS411140227
RIDEX412W0116
TRICLO430268
TEXTAR45006700
CITROËN/PEUGEOT4545C4
KW460 031
Metalcaucho50183
BREMI51049
BIRTH51659
AIC52026
ERT530051
Frankberg5481FB0000256
Frankberg5481FB0062271
ERA560217A
INTERMOTOR60079
SWAG62 93 6945
HELLA6PU 010 039-771
HERTH+BUSS ELPARTS70660524
TOPRAN721 610
MTE-THOMSON73341
CAUTEX755220
FAE78317
REAL8028282EBN
REAL8028282EOE
TRISCAN8180 28204
HOFFER8290199
FISPA84.710
MAPCO86305
GEBE9 1178 1
MEC-DIESEL901135DP
AUTEX901161
MEAT & DORIA90199
FTE9400062
KRAFT AUTOMOTIVE9415934
PEUGEOT96461258
CITROËN/PEUGEOT9646125880
CITROËN96584207
CITROËN/PEUGEOT9658420780
Multiparts97-990139
GSP9A1025
MOBILETRONAB-EU318
WAGNERABS00360
APECABS1027
PATRONABS51006
Alfa e-PartsAF05544
AUTLOGAS4059
SNRASB159.35
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1491
PEMEBLABNXBSW1032
BENDIX BrakingBSW1032
FTEBZ3067S
ENERGYCA0082T
MGACABS214
RECOFICIALCSG9710
CASCOCSN70E28AS
CASCOCSN70E28GS
AUTOFREN SEINSADS0052
ELTA AUTOMOTIVEEA0195
MDREPS-1960 031
Einparts AutomotiveEPS2303
4X4 ESTANFIEST-97-990139
TRWGBS4007
GHGH-711907
GAUSSGS2086
MDRGSP-9A1025
NTYHCA-CT-007
AUTOTEAML4710
LEMARKLAB183
MOTAQUIPLVAB307
BOGAPP7117172
PLYOMP755220
PartsTecPTA560-0068
RAP BRAKESR-A0180
ITAB AUTOMOTIVESAB70005AV
ZEKKERTSE-6033
StarkSKWSS-0350115
FLAMARSNF930E07CP
FLAMARSNF930E07HQ
DELPHISS20066
SANDOSSN70E28.0
SANDOSSN70E28.1
STCT450183
TOMEX BrakesTX 51-92
VEMOV42-72-0009
J&S AutomotiveVBS199
VEMAVE51659
WILMINK GROUPWG1409700
WILMINK GROUPWG1431286
WILMINK GROUPWG1440948
WILMINK GROUPWG1495661
WILMINK GROUPWG1773898
WILMINK GROUPWG2454399
WILMINK GROUPWG2589730
WAGNER-AUWS1061-SE-WG
QUINTON HAZELLXABS115
XEVOXBS195
APPLICATION
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.4 16V
CITROËNCITROËN C4 I Sedan 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 I Sedan 1.6 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 150
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 140
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 THP 150
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 1.6 VTi 120
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 16V
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 HDi
CITROËNCITROËN C4 coupe (LA_) 2.0 VTR
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V
CITROËNCITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 HDI 90
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.4
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 2.0
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 135
PEUGEOTPEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi
PEUGEOTPEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 HDi 110
0