PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0068T
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0068T

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 760

Ciężar [kg]: 0,1

Kolor: niebieski

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 679
BBR Automotive001-10-18001
BENDIX058078B
STELLOX06-65420-SX
SKV06SKV080
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.188
METZGER AUTOTEILE0900271
OSSCA10367
KAMOKA1060719
ABAKUS120-03-041
MTR12115385
HITACHI131522
JP GROUP1497101700
SWAG20 93 6805
MAXGEAR20-0101
4U Autoparts20319BW
FEBI BILSTEIN224332
ATE24.0710-2058.3
ASTEMO2501522
NK291527
EFI AUTOMOTIVE302386
EFI AUTOMOTIVE302410
A.B.S.30364
MEYLE314 899 0032
BMW34526760046
BMW34526771703
FEBI BILSTEIN36805
IPD40-0107
DAKAtec410020
WE PARTS411140327
RIDEX412W0262
TRICLO432805
TEXTAR45133300
TEXTAR45133380
TOPRAN501 080
BREMI50345
AIC52494
Autostar Germany526263
Frankberg5481FB0000371
Frankberg5481FB0062021
ERA560227A
INTERMOTOR60654
hajus Autoteile6151027
BMW6760046
BMW6771703
EGT691420EGT
HERTH+BUSS ELPARTS70660122
JPN75E9287-JPN
FAE78486
REAL8029425EBN
TRISCAN8180 11140
HOFFER8290288
FISPA84.787
MAPCO86677
FREY882207001
GEBE9 1370 1
AUTEX901112
MEC-DIESEL901508DP
MEAT & DORIA90288
FTE9400139
KRAFT AUTOMOTIVE9412612
Multiparts97-992152
vika99755501
GSP9A1098
MOBILETRONAB-EU194
WAGNERABS00379
APECABS1168
PATRONABS52060
Alfa e-PartsAF03867
AUTLOGAS4153
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1528
BOGAPB7117118
BAPMICBACB12-759019
BTAPBBC708-015
PEMEBLABNXBSW1191
BENDIX BrakingBSW1191
FTEBZ3161S
ENERGYCA0068T
MGACABS529
CSV electronic partsCSG9684
CSV electronic partsCSG9787
CASCOCSN75E52AS
ELTA AUTOMOTIVEEA0344
Einparts AutomotiveEPS1534
4X4 ESTANFIEST-97-992152
TRWGBS4024
TRWGBS7295
GHGH-711528
GAUSSGS2041
MDRGSP-9A1098
NTYHCA-BM-028
AUTOTEAML4787
LEMARKLAB150
MOTAQUIPLVAB365
PREXApartsP201095
PartsTecPTA560-0222
RAP BRAKESR-A0143
ASTEMO-EAST ASIASENC01402
StarkSKWSS-0350261
FLAMARSNF360E57HQ
DELPHISS20071
SANDOSSN75E52.0
7 SEVEN PARTSSV40BM028
VEMOV20-72-0503
WILMINK GROUPWG1409783
WILMINK GROUPWG1428089
WILMINK GROUPWG1440916
WILMINK GROUPWG1495671
WILMINK GROUPWG1773903
WILMINK GROUPWG2486266
WILMINK GROUPWG2589748
BBTWSS0910
ATOMTECWSS1E026
QUINTON HAZELLXABS254
XEVOXBS344
APPLICATION
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 530 xd
BMWBMW 5 (E60) 530 xi
BMWBMW 5 (E60) 530 xi
BMWBMW 5 (E60) 535 d
BMWBMW 5 (E60) 535 d
BMWBMW 5 (E60) 540 i
BMWBMW 5 (E60) 540 i
BMWBMW 5 (E60) 545 i
BMWBMW 5 (E60) 550 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 d
BMWBMW 5 Touring (E61) 520 i
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive
BMWBMW 5 (E60) 530 xd
BMWBMW 5 Touring (E61) 525 xi
BMWBMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive
BMWBMW 5 Touring (E61) 550 i
BMWBMW 6 (E63) 630 i
BMWBMW 6 (E63) 630 i
BMWBMW 6 (E63) 635 d
BMWBMW 6 (E63) 645 Ci
BMWBMW 6 (E63) 650 i
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 630 i
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 630 i
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 635 d
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci
BMWBMW 6 kabriolet (E64) 650 i
BMWBMW 5 (E60) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 520 d
BMWBMW 5 (E60) 520 d
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 520 i
BMWBMW 5 (E60) 523 i
BMWBMW 5 (E60) 523 i
BMWBMW 5 (E60) 525 d
BMWBMW 5 (E60) 525 d
BMWBMW 5 (E60) 525 d
BMWBMW 5 (E60) 525 d xDrive
BMWBMW 5 (E60) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 525 i
BMWBMW 5 (E60) 520 d
BMWBMW 5 (E60) 525 i xDrive
BMWBMW 5 (E60) 525 xd
BMWBMW 5 (E60) 525 xi
BMWBMW 5 (E60) 525 xi
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d
BMWBMW 5 (E60) 530 d xDrive
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 i
BMWBMW 5 (E60) 530 i xDrive
0