PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0058PP
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0058PP

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 550

Ciężar [kg]: 0,1

Kolor: niebieski

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 528
BBR Automotive001-10-17319
BBR Automotive001-10-30077
KRAFTVOLL GERMANY05090143
OSSCA05249
BENDIX058012B
STELLOX06-65345-SX
SKV06SKV041
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.158
METZGER AUTOTEILE0900012
KAMOKA1060061
ABAKUS120-02-127
HITACHI131506
JP GROUP1497106580
SWAG20 92 4610
MAXGEAR20-0006
4U Autoparts20313BW
FARE SA22422
WXQP230027
ATE-APAC24.0711-5104.3
ATE24.0711-5278.3
FEBI BILSTEIN24610
ASTEMO2501506
AUTO-SPEED PARTS290SS00209
NK291513
ASPART2WSE1058
A.B.S.30048
EFI AUTOMOTIVE302032
MEYLE314 899 0050
PAGID34052
BMW (BRILLIANCE)34526752682
ÜRO Parts34526792896
IPD40-0091
DAKAtec410014
WE PARTS411140154
RIDEX412W0095
TRICLO432780
TEXTAR45003300
TEXTAR45003380
TOPRAN501 236
Metalcaucho50145
BREMI50202
BIRTH51639
Frankberg5481FB0000241
AIC54855
ERA560151
ERA560151A
INTERMOTOR60266
BMW6752682
BMW6792896
EGT691061EGT
HELLA6PU 012 039-701
HELLA6PU 358 248-331
HERTH+BUSS ELPARTS70660106
CAUTEX755182
JPN75E9256-JPN
FAE78033
REAL8029424EBN
REAL8029424EOE
TRISCAN8180 11104
HOFFER8290139
FISPA84.616
MAPCO86662
FREY882209401
GEBE9 1358 1
AUTEX901096
MEAT & DORIA90139
MEC-DIESEL901503DP
SASIC9236024
FTE9400032
KRAFT AUTOMOTIVE9412552
Multiparts97-990048
vika99754801
GSP9A1086
MOBILETRONAB-EU093
WAGNERABS00527
APECABS1093
PATRONABS51674
Alfa e-PartsAF08329
AUTLOGAS4050
SNRASB150.08
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1380
BorsehungB13108
BOGAPB7117114
BAPMICBACB12-759012
PEMEBLABNXBSW1018
BENDIX BrakingBSW1018
FTEBZ3033S
ENERGYCA0058PP
MGACABS168
RECOFICIALCSG9616
CASCOCSN75E42AS
CASCOCSN75E42GS
DYNAMATRIXDS034
ELTA AUTOMOTIVEEA0229
4X4 ESTANFIEST-97-990048
FAI AutoPartsFPAB117
FLENNORFSE51674
TRWGBS1310
TRWGBS7232
GHGH-701502H
GAUSSGS2011
MDRGSP-9A1086
NTYHCA-BM-003
AUTOTEAML4616
LEMARKLAB314
MOTAQUIPLVAB218
PREXApartsP201013
PLYOMP755182
PartsTecPTA560-0056
RAP BRAKESR-A0151
ZEKKERTSE-6274
StarkSKWSS-0350094
FLAMARSNF350E57BM
FLAMARSNF350E57HQ
DELPHISS20042
SANDOSSN75E42.0
SANDOSSN75E42.1
7 SEVEN PARTSSV40BM003
STCT450145
TiBAOTB20C0023
TOMEX BrakesTX 50-20
VEMOV20-72-0492
J&S AutomotiveVBS139
VEMAVE51639
WILMINK GROUPWG1097086
WILMINK GROUPWG1427873
WILMINK GROUPWG1437790
WILMINK GROUPWG1495589
WILMINK GROUPWG1773874
WILMINK GROUPWG2486225
WILMINK GROUPWG2589882
WAGNER-AUWS2094-SE-WG
ATOMTECWSS1E011
QUINTON HAZELLXABS225
XEVOXBS229
APPLICATION
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 316 i
BMWBMW 3 kabriolet (E46) M3
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 (E46) 330 xd
BMWBMW Z4 coupe (E86) M
BMWBMW Z4 Roadster (E85) M
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 si
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i
BMWBMW Z4 Roadster (E85) 2.0 i
BMWBMW 3 (E46) 330 i
BMWBMW Z4 coupe (E86) 3.0 si
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 coupe (E46) 316 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) M3
BMWBMW 3 coupe (E46) 316 Ci
BMWBMW 3 Compact (E46) 325 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 320 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 330 d
BMWBMW 3 (E46) 330 d
BMWBMW 3 (E46) 325 i
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 coupe (E46) M3 CSL
0