PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0045P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0045P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 530

Ciężar [kg]: 0,12

Kolor: szary

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 017
OSSCA05226
BENDIX058014B
STELLOX06-65325-SX
SKV06SKV037
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.155
METZGER AUTOTEILE0900009
FORD1048604
KAMOKA1060064
BMW1164651
BMW1165609
ABAKUS120-03-040
HITACHI131504
ASTEMO131508
JP GROUP1497100300
SWAG20 92 4129
MAXGEAR20-0010
FARE-CO22419
ATE24.0751-1179.3
FEBI BILSTEIN24129
ASTEMO2501508
AUTO-SPEED PARTS290SS00206
NK291515
ASPART2WSE1051
A.B.S.30045
EFI AUTOMOTIVE302018
MEYLE314 899 0048
PAGID34049
ÜRO Parts34521164370
BMW34521164651
BMW34521165609
IPD40-0083
DAKAtec410005
WE PARTS411140080
RIDEX412W0013
TRICLO432783
TEXTAR45003100
TEXTAR45003180
TOPRAN500 980
Metalcaucho50142
BREMI50206
BIRTH50983
AIC51518
Autostar Germany5213336
HART522 943
Autostar Germany526238
Autostar Germany526248
ERT530143
Frankberg5481FB0031785
AIC55043
ERA560146
ERA560146A
INTERMOTOR60261
HELLA6PU 010 039-491
HERTH+BUSS ELPARTS70660104
ASAM AUTOMOTIVE74143
CAUTEX755179
FAE78019
VW7M0927807D
REAL8029433EBN
REAL8029433EOE
TRISCAN8180 11202
HOFFER8290072
SIDAT84.571
MAPCO86659
FREY882200201
FREY882209601
GEBE9 1356 1
MEAT & DORIA90072
AUTEX901088
MEC-DIESEL901129DP
FTE9400030
KRAFT AUTOMOTIVE9412549
vika99754501
GSP9A0402
MOBILETRONAB-EU041
WAGNERABS00543
APECABS1090
Alfa e-PartsAF08326
BRAXISAK0091
AUTLOGAS4040
SNRASB150.06
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1252
DENCKERMANNB180034
BOGAPB7117115
BAPMICBACB12-759002
PEMEBLABNXBSW1016
BSGBSG 15-840-028
BENDIX BrakingBSW1016
FTEBZ3030S
ENERGYCA0045P
ENERGYCA0046T
MGACABS206
ABECCZ1394ABE
CSV electronic partsCSG9571
CASCOCSN75E33AS
CASCOCSN75E33GS
AUTOFREN SEINSADS0192
ELTA AUTOMOTIVEEA0044
TRWGBS1308
GHGH-711505
GHGH-711506
MDRGSP-9A0402
NTYHCA-BM-005
AUTOTEAML4571
LEMARKLAB115
MOTAQUIPLVAB146
PREXApartsP201011
PLYOMP755179
PartsTecPTA560-0035
RAP BRAKESR-A0149
ZEKKERTSE-6191
StarkSKWSS-0350012
FLAMARSNF440E57BM
FLAMARSNF440E57HQ
DELPHISS20043
SANDOSSN75E33.0
SANDOSSN75E33.1
7 SEVEN PARTSSV40BM005
STCT450142
TOMEX BrakesTX 50-18
VEMOV20-72-0490
VEMOV20-72-0493
VEMAVE50983
WILMINK GROUPWG1097064
WILMINK GROUPWG1427861
WILMINK GROUPWG1437645
WILMINK GROUPWG1495584
WILMINK GROUPWG1773875
WILMINK GROUPWG2486174
WILMINK GROUPWG2589897
WAGNER-AUWS2109-SE-WG
QUINTON HAZELLXABS164
XEVOXBS044
ZentPartsZ03180
APPLICATION
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 320 i
BMWBMW 3 (E46) 323 i
BMWBMW 3 (E46) 325 i
BMWBMW 3 (E46) 328 i
BMWBMW 3 (E46) 330 d
BMWBMW 3 (E46) 330 d
BMWBMW 3 (E46) 330 i
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 kabriolet (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 (E46) 320 d
BMWBMW 3 kabriolet (E46) M3
BMWBMW 3 Touring (E46) 316 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 318 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 320 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 325 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 328 i
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 d
BMWBMW 3 Touring (E46) 330 i
BMWBMW 3 coupe (E46) 325 Ci
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 318 ti
BMWBMW 3 Compact (E46) 320 td
BMWBMW 3 Compact (E46) 325 ti
BMWBMW 3 coupe (E46) 316 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 316 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 318 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 320 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 323 Ci
BMWBMW 3 Compact (E46) 316 ti
BMWBMW 3 coupe (E46) 328 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Cd
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 Ci
BMWBMW 3 coupe (E46) 330 xi
BMWBMW 3 coupe (E46) M3
BMWBMW 3 coupe (E46) M3 CSL
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 316 i
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 318 d
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 318 i
BMWBMW 3 (E46) 320 d
0