PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0044T
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0044T

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 860

Ciężar [kg]: 0,09

Kolor: niebieski

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 509
BMW0025724
OSSCA04939
KRAFTVOLL GERMANY05090200
BENDIX058006B
STELLOX06-65312-SX
STELLOX06-65446-SX
SKV06SKV020
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.153
METZGER AUTOTEILE0900004
MASTER-SPORT GERMANY0986594509-PCS-MS
KAMOKA1060069
DIEDERICHS1122318
BMW1165535
ABAKUS120-03-038
HITACHI131503
JP GROUP1497100700
SWAG20 92 3809
MAXGEAR20-0009
4U Autoparts20308BW
FARE SA22416
FEBI BILSTEIN23809
ATE-APAC24.0710-2009.1
WALKER PRODUCTS241-1259
ASTEMO2501503
BMW25724
AUTO-SPEED PARTS290SS00201
NK291507
ASPART2WSE1062
A.B.S.30040
EFI AUTOMOTIVE302045
MEYLE314 899 0027
PAGID34044
BMW34520025724
BMW34521165535
ÜRO Parts34526756376
IPD40-0096
DAKAtec410008
WE PARTS411140005
RIDEX412W0024
TRICLO432790
TEXTAR45002500
TEXTAR45002580
TOPRAN500 984
Metalcaucho50139
BREMI50207
AIC51493
BIRTH51638
Autostar Germany5213332
Autostar Germany5213334
Autostar Germany5213341
Autostar Germany5213342
Autostar Germany5213349
HART525 394
Autostar Germany526252
Frankberg5481FB0000264
Frankberg5481FB0062295
ERA560014
ERA560014A
INTERMOTOR60272
BMW6756376
EGT691020EGT
HELLA6PU 012 039-061
HERTH+BUSS ELPARTS70660111
HERTH+BUSS ELPARTS70661106
CAUTEX755176
JPN75E9516-JPN
FAE78046
REAL8029492EBN
REAL8029492EOE
TRISCAN8180 11204
HOFFER8290005
SIDAT84.504
MAPCO86655
GEBE9 1126 1
MEAT & DORIA90005
AUTEX901101
MEC-DIESEL901514DP
FTE9400024
KRAFT AUTOMOTIVE9412560
Multiparts97-990040
GSP9A1083
MOBILETRONAB-EU049
WAGNERABS00844
APECABS1087
Alfa e-PartsAF04899
BRAXISAK0092
AUTLOGAS4047
SNRASB150.14
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1309
BorsehungB13116
DENCKERMANNB180039
BOGAPB7117110
BAPMICBACB12-759003
VITALEBM756376
PEMEBLABNXBSW1011
BSGBSG 15-840-008
BENDIX BrakingBSW1011
FTEBZ3024S
ENERGYCA0042T
ENERGYCA0044T
ENERGYCA0052T
MGACABS205
ABECCZ1022ABE
CSV electronic partsCSG9504
CASCOCSN75E29AS
CASCOCSN75E29GS
ELTA AUTOMOTIVEEA0013
4X4 ESTANFIEST-97-990040
G.U.D.GABS01206
TRWGBS1302
GHGH-711507
GAUSSGS2035
MDRGSP-9A1083
NTYHCA-BM-007
AUTOTEAML4504
LEMARKLAB048
MOTAQUIPLVAB591
PREXApartsP201007
PLYOMP755176
PartsTecPTA560-0047
RAP BRAKESR-A0142
ZEKKERTSE-6187
StarkSKWSS-0350023
FLAMARSNF040E57BM
FLAMARSNF040E57HQ
DELPHISS20008
SANDOSSN75E29.0
SANDOSSN75E29.1
7 SEVEN PARTSSV40BM007
STCT450139
TOMEX BrakesTX 50-13
VEMOV20-72-0451-1
VEMAVE51638
WILMINK GROUPWG1097048
WILMINK GROUPWG1427850
WILMINK GROUPWG1437600
WILMINK GROUPWG1773841
WILMINK GROUPWG1822365
WILMINK GROUPWG2486168
WILMINK GROUPWG2590188
WAGNER-AUWS2377-SE-WG
QUINTON HAZELLXABS169
XEVOXBS013
ZentPartsZ03129
ZentPartsZ03147
APPLICATION
BMWBMW 5 (E39) 525 tds
BMWBMW 5 (E39) M5
BMWBMW 5 (E39) 540 i
BMWBMW 5 (E39) 535 i
BMWBMW 5 (E39) 535 i
BMWBMW 5 (E39) 530 i
BMWBMW 5 (E39) 530 d
BMWBMW 5 (E39) 530 d
BMWBMW 5 (E39) 528 i
BMWBMW 5 (E39) 520 d
BMWBMW 5 (E39) 525 td
BMWBMW 5 (E39) 525 i
BMWBMW 5 (E39) 525 d
BMWBMW 5 (E39) 523 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
0