PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0043P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0043P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 610

Ciężar [kg]: 0,08

Kolor: niebieski

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 508
BMW0025723
OSSCA04938
KRAFTVOLL GERMANY05090122
BENDIX058005B
STELLOX06-65311-SX
SKV06SKV018
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.35.139
METZGER AUTOTEILE0900003
MASTER-SPORT GERMANY0986594508-PCS-MS
KAMOKA1060068
BMW1165534
ABAKUS120-02-050
ASTEMO-HITACHI ASEAN131501
JP GROUP1497104500
SWAG20 92 3807
MAXGEAR20-0003
4U Autoparts20309BW
FARE-MX22418
FEBI BILSTEIN23807
ATE-APAC24.0710-2002.1
ATE24.0710-2054.3
ASTEMO2501501
BMW25723
NK291506
ASPART2WSE1061
A.B.S.30039
EFI AUTOMOTIVE302044
MEYLE314 899 0024
PAGID34043
BMW34520025723
BMW34521165534
BMW34526756375
IPD40-0095
DAKAtec410007
WE PARTS411140004
RIDEX412W0015
TRICLO432789
TEXTAR45002400
TEXTAR45002480
TOPRAN500 983
Metalcaucho50141
BREMI50991
AIC51492
BIRTH51608
Autostar Germany5213333
Autostar Germany5213340
HART522 959
Autostar Germany526251
Frankberg5481FB0000263
Frankberg5481FB0062294
ERA560013
ERA560013A
INTERMOTOR60273
BMW6756375
EGT691019EGT
HELLA6PU 012 039-051
HERTH+BUSS ELPARTS70660109
HERTH+BUSS ELPARTS70661105
CAUTEX755178
JPN75E9252-JPN
FAE78045
REAL8029482EBN
REAL8029482EOE
TRISCAN8180 11105
HOFFER8290004
FISPA84.503
MAPCO86654
GEBE9 1023 1
MEAT & DORIA90004
AUTEX901100
MEC-DIESEL901484DP
vika91356901
FTE9400023
KRAFT AUTOMOTIVE9412540
Multiparts97-990039
GSP9A0401
MOBILETRONAB-EU053
WAGNERABS00843
APECABS1089
PATRONABS51492
Alfa e-PartsAF03242
BRAXISAK0086
AUTLOGAS4046
SNRASB150.13
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1280
DENCKERMANNB180037
BOGAPB7117104
BAPMICBACB12-759016
VITALEBM594508
PEMEBLABNXBSW1010
BSGBSG 15-840-007
BENDIX BrakingBSW1010
FTEBZ3023S
ENERGYCA0043P
ENERGYCA0051P
MGACABS192
ABECCZ1395ABE
RECOFICIALCSG9503
CASCOCSN75E28AS
CASCOCSN75E28GS
ELTA AUTOMOTIVEEA0014
Einparts AutomotiveEPS1126
4X4 ESTANFIEST-97-990039
FLENNORFSE51492
G.U.D.GABS01205
TRWGBS1301
GHGH-701509
GAUSSGS2034
MDRGSP-9A0401
NTYHCA-BM-009
AUTOTEAML4503
LEMARKLAB027
MOTAQUIPLVAB505
PREXApartsP201006
PLYOMP755178
PartsTecPTA560-0046
RAP BRAKESR-A0140
VDO/CONTINENTALS107116001Z
ZEKKERTSE-6196
StarkSKWSS-0350014
FLAMARSNF930E57BM
FLAMARSNF930E57HQ
DELPHISS20007
SANDOSSN75E28.0
SANDOSSN75E28.1
STCT450141
TOMEX BrakesTX 50-12
VEMOV20-72-0450
VEMAVE51608
WILMINK GROUPWG1032413
WILMINK GROUPWG1409562
WILMINK GROUPWG1427849
WILMINK GROUPWG1437598
WILMINK GROUPWG1773840
WILMINK GROUPWG1822364
WILMINK GROUPWG2486182
WILMINK GROUPWG2590187
WAGNER-AUWS2376-SE-WG
ATOMTECWSS1E006
QUINTON HAZELLXABS168
XEVOXBS014
ZentPartsZ03170
APPLICATION
BMWBMW 5 (E39) 540 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 540 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 530 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 530 d
BMWBMW 5 Touring (E39) 530 d
BMWBMW 5 Touring (E39) 528 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 tds
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 525 d
BMWBMW 5 Touring (E39) 523 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 i
BMWBMW 5 Touring (E39) 520 d
BMWBMW 5 (E39) M5
BMWBMW 5 (E39) 520 d
BMWBMW 5 (E39) 535 i
BMWBMW 5 (E39) 535 i
BMWBMW 5 (E39) 530 i
BMWBMW 5 (E39) 530 d
BMWBMW 5 (E39) 530 d
BMWBMW 5 (E39) 528 i
BMWBMW 5 (E39) 525 tds
BMWBMW 5 (E39) 525 td
BMWBMW 5 (E39) 525 i
BMWBMW 5 (E39) 525 d
BMWBMW 5 (E39) 523 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
BMWBMW 5 (E39) 520 i
0