PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0034TL
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0034TL

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 710

Ciężar [kg]: 0,13

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: żeński

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BENDIX058066B
STELLOX06-65350-SX
SKV06SKV047
OSSCA08622
METZGER AUTOTEILE0900091
MEYLE100 899 0074
KAMOKA1060463
TOPRAN111 077
JP GROUP1197102870
ABAKUS120-03-026
HITACHI131431
AUTOMEGA150044010
MAGNETI MARELLI172100082010
MAXGEAR20-0080
FARE SA22385
ASTEMO2501431
FEBI BILSTEIN26042
AUTO-SPEED PARTS290SS00195
NK294734
A.B.S.30034
EFI AUTOMOTIVE302329
SWAG32 92 6042
WXQP330069
PAGID34031
IPD40-0282
DAKAtec410232
WE PARTS411140229
RIDEX412W1280
TRICLO432852
TEXTAR45004300
Metalcaucho50108
BREMI50661
AIC51698
ERT530146
Frankberg5481FB0000988
Frankberg5481FB0066034
ERA560440A
INTERMOTOR60709
EGT691072EGT
VW701927807E
HERTH+BUSS ELPARTS70660027
CAUTEX755145
FAE78348
REAL8027636EBN
TRISCAN8180 29280
HOFFER8290201
SIDAT84.712
MAPCO86833
GEBE9 1146 1
MEC-DIESEL901228DP
AUTEX901287
MEAT & DORIA90201
SASIC9236018
FTE9400041
KRAFT AUTOMOTIVE9419011
Multiparts97-990034
vika99271494001
GSP9A1015
MOBILETRONAB-EU183
WAGNERABS01008
APECABS1285
PATRONABS51698
Alfa e-PartsAF08310
AUTLOGAS4064
SNRASB154.46
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1518
BAPMICBACB13-759011
FTEBZ3043S
ENERGYCA0034TL
MGACABS514
CSV electronic partsCSG9712
CASCOCSN73E63AS
AUTOFREN SEINSADS0236
ELTA AUTOMOTIVEEA0438
Einparts AutomotiveEPS2755
4X4 ESTANFIEST-97-990034
TRWGBS2524
GHGH-719930V
MDRGSP-9A1015
NTYHCA-VW-030
AUTOTEAML4712
LEMARKLAB288
MOTAQUIPLVAB344
PLYOMP755145
PartsTecPTA560-0076
RAP BRAKESR-A0083
StarkSKWSS-0351280
FLAMARSNF470E37HQ
DELPHISS20101
SANDOSSN73E63.0
7 SEVEN PARTSSV40VW030
STCT450108
TOMEX BrakesTX 51-74
VEMOV10-72-1086
WILMINK GROUPWG1409702
WILMINK GROUPWG1429587
WILMINK GROUPWG1438078
WILMINK GROUPWG1495873
WILMINK GROUPWG1773928
WILMINK GROUPWG2457125
WILMINK GROUPWG2590342
WAGNER-AUWS2523-SE-WG
ATOMTECWSS1A023
QUINTON HAZELLXABS179
XEVOXBS438
APPLICATION
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Platforma / podwozie (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.5 TDI Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6
VWVW TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR6
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 1.9 TD
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.4 D Syncro
VWVW TRANSPORTER T4 Furgon (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.5
0