PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0032P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0032P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 980

Ciężar [kg]: 0,16

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive002-40-09199
MASTER-SPORT GERMANY0265006683-PCS-MS
KRAFTVOLL GERMANY05090156
BENDIX058054B
STELLOX06-65322-SX
SKV06SKV026
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.42.047
OSSCA08618
METZGER AUTOTEILE0900072
EPS1.962.123
MEYLE100 899 0030
KAMOKA1060043
TOPRAN110 484
DODA1180050063
JP GROUP1197102200
ABAKUS120-02-040
HITACHI131437
AUTOMEGA150041910
MAGNETI MARELLI172100031010
MAXGEAR20-0051
FACET21.2123
FARE-MX22399
FEBI BILSTEIN23820
AUTO-SPEED PARTS290SS00186
NK294717
A.B.S.30009
EFI AUTOMOTIVE302096
SWAG32 92 3820
WXQP330201
PAGID34010
IPD40-0367
DAKAtec410198
WE PARTS411140076
RIDEX412W0059
TRICLO432846
TEXTAR45000900
KW462 123
Metalcaucho50122
BREMI50302
BIRTH50905
AIC51462
HART547 778
Frankberg5481FB0000460
Frankberg5481FB0062354
ERA560252A
INTERMOTOR60246
EGT691043EGT
HELLA6PU 012 806-181
HERTH+BUSS ELPARTS70660032
CAUTEX755159
JPN75E9238-JPN
FAE78097
REAL8027643EBN
REAL8027643EOE
TRISCAN8180 29117
HOFFER8290068
FISPA84.567
MAPCO86816
AUDI8E0927803
AUDI8E0927803A
VW8E0927807F
GEBE9 1156 1
MEAT & DORIA90068
AUTEX901372
MEC-DIESEL901432DP
SASIC9236022
FTE9400008
KRAFT AUTOMOTIVE9410187
Multiparts97-990009
vika99271593901
GSP9A1018
BOGAPA7117292
MOBILETRONAB-EU107
WAGNERABS00258
APECABS1192
PATRONABS51462
Alfa e-PartsAF04911
BRAXISAK0087
AUTLOGAS4011
SNRASB154.25
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1379
BAPMICBACB13-759019
PEMEBLABNXBSW1211
BENDIX BrakingBSW1211
FTEBZ3008S
ENERGYCA0032P
MGACABS454
ABECCZ1002ABE
RECOFICIALCSG9567
CASCOCSN73E34AS
CASCOCSN73E34GS
ELTA AUTOMOTIVEEA0172
MDREPS-1962 123
Einparts AutomotiveEPS1896
4X4 ESTANFIEST-97-990009
G.U.D.GABS01037
TRWGBS2508
GHGH-704704
GAUSSGS2025
MDRGSP-9A1018
NTYHCA-AU-004
AUTOTEAML4567
LEMARKLAB113
MOTAQUIPLVAB480
PREXApartsP101022
PLYOMP755159
PartsTecPTA560-0077
RAP BRAKESR-A0120
ZEKKERTSE-6018
StarkSKWSS-0350058
FLAMARSNF540E37HQ
FLAMARSNF540E37VW
DELPHISS20037
SANDOSSN73E34.0
SANDOSSN73E34.1
7 SEVEN PARTSSV40AU004
STCT450122
TiBAOTA20C0005
TOMEX BrakesTX 51-58
VEMOV10-72-1080
VEMAVE50905
ZZVFWEKR0300
WILMINK GROUPWG1307184
WILMINK GROUPWG1429552
WILMINK GROUPWG1437606
WILMINK GROUPWG1495695
WILMINK GROUPWG1773869
WILMINK GROUPWG2457668
WILMINK GROUPWG2589633
WAGNER-AUWS1876-SE-WG
ATOMTECWSS1A037
QUINTON HAZELLXABS150
XEVOXBS172
ZentPartsZ03322
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 FSI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) S4 quattro
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.0
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 kabriolet (8H7) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.0
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 1.6
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.4
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 3.0
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro
AUDIAUDI A4 B6 (8E2) S4 quattro
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T
0