PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0025PP
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0025PP

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Ciężar [kg]: 0,02

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 505
BBR Automotive002-40-13497
KRAFTVOLL GERMANY05090039
OSSCA05571
BENDIX058053B
STELLOX06-65320-SX
SKV06SKV027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.167
METZGER AUTOTEILE0900079
MASTER-SPORT GERMANY0986594505-PCS-MS
EPS1.960.006
MEYLE100 899 0042
KAMOKA1060034
DT Spare Parts11.82701
TOPRAN110 605
DODA1180050091
JP GROUP1197101680
ABAKUS120-02-158
MTR12176131
DIEDERICHS1227203
HITACHI131414
AUTOMEGA150042410
MAGNETI MARELLI172100028010
MAXGEAR20-0050
4U Autoparts20414VV
FACET21.0006
FARE-MX22387
FEBEST23606-005
FEBI BILSTEIN23822
ATE-APAC24.0711-5070.3
ATE24.0711-5272.3
WALKER PRODUCTS241-1144
ASTEMO2501414
AUTO-SPEED PARTS290SS00009
NK294716
ASPART2WSE1083
A.B.S.30018
EFI AUTOMOTIVE302063
SWAG32 92 3822
PAGID34018
STORM QUALITY PARTS399206
IPD40-0294
DAKAtec410219
WE PARTS411140068
WE PARTS411141066
RIDEX412W0019
RIDEX412W0019P
TRICLO432834
TEXTAR45001700
TEXTAR45001780
KW460 006
Metalcaucho50110
BREMI50318
AIC51488
BIRTH51666
HART525 395
ERT530002
Frankberg5481FB0000227
Frankberg5481FB0066153
ERA560159
ERA560159A
INTERMOTOR60245
EGT691018EGT
HELLA6PU 012 039-021
PIERBURG7.14059.01.0
HERTH+BUSS ELPARTS70660022
MTE-THOMSON73325
ASAM AUTOMOTIVE74135
CAUTEX755147
JPN75E9245-JPN
FAE78064
VAG7H0927804
REAL8027603EBN
REAL8027603EOE
TRISCAN8180 29101
TRISCAN8180 29122
HOFFER8290061
HOFFER8290061E
SIDAT84.560
FISPA84.560A2
MAPCO86836
MAPCO86838
GEBE9 1030 1
MEAT & DORIA90061
MEAT & DORIA90061E
MEC-DIESEL901052DP
AUTEX901299
MEC-DIESEL902465
SASIC9236010
FTE9400016
KRAFT AUTOMOTIVE9410016
Multiparts97-990018
vika99270076101
GSP9B1005
BOGAPA7117109
BOGAPA7117234
MOBILETRONAB-EU050
WAGNERABS00006
APECABS1010
OPEN PARTSABS1015.00
PATRONABS51488
Alfa e-PartsAF08312
BRAXISAK0030
GOOMAS-0014
AUTLOGAS4022
SNRASB154.18
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1279
BorsehungB11842
DENCKERMANNB180008
BAPMICBACB13-759013
KAVO PARTSBAS-10035
PEMEBLABNXBSW1006
BSGBSG 90-840-012
BENDIX BrakingBSW1006
BTAPBVC708-009
FTEBZ3016S
ENERGYCA0025PP
MGACABS119
ABECCZ1561ABE
RECOFICIALCSG9560
CASCOCSN73E30AS
CASCOCSN73E30GS
DIPASPORTDIP2385N
AUTOFREN SEINSADS0002
ELTA AUTOMOTIVEEA0120
BAPMICEF0321700002
MDREPS-1960 006
Einparts AutomotiveEPS2757
4X4 ESTANFIEST-97-990018
FAI AutoPartsFPAB319
FASTFT80422
G.U.D.GABS01020
TRWGBS2516
GHGH-709912H
MDRGOM-AS0014
GAUSSGS2021
MDRGSP-9B1005
NTYHCA-VW-013
AUTOTEAML4560
AUTOTEAML4560A2
LEMARKLAB111
MOTAQUIPLVAB224
JAPOCATMAS-2A02
PREXApartsP101012
PLYOMP755147
PartsTecPTA560-0064
RAP BRAKESR-A0112
ZEKKERTSE-6008
StarkSKWSS-0350018
FLAMARSNF140E37HQ
FLAMARSNF140E37VW
DELPHISS20036
SANDOSSN73E30.0
SANDOSSN73E30.1
7 SEVEN PARTSSV40VW013
STCT450110
FERRONTOP04120003
TiBAOTW20C0026
TOMEX BrakesTX 51-66
VEMOV10-72-1056
VEMAVE51666
STARTVOLTVS-ABS 1809
WILMINK GROUPWG1409599
WILMINK GROUPWG1429553
WILMINK GROUPWG1437607
WILMINK GROUPWG1495602
WILMINK GROUPWG1773868
WILMINK GROUPWG2308432
WILMINK GROUPWG2377860
WILMINK GROUPWG2457215
WILMINK GROUPWG2572288
WILMINK GROUPWG2589404
VAGWHT003856
WAGNER-AUWS1012-SE-WG
BBTWSS0310
ATOMTECWSS1A025
QUINTON HAZELLXABS106
XEVOXBS120
ZentPartsZ03114
APPLICATION
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) RS3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro
PORSCHEPORSCHE CARRERA GT (980) 5.7
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT LEON (1P1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 LPG
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 MultiFuel
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.8 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 FSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.6
SKODASKODA YETI (5L) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TSI
VWVW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 SDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.2 TSI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.4 TGI CNG
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.4 TSI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.4 TGI CNG
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.4 TSI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW CC B7 (358) 1.8 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Platforma / podwozie (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T6 Furgon (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TSI
VWVW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 4motion
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI 4motion
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 4motion
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 SDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.6
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TGI CNG
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TSI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TFSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
VWVW TOURAN (1T3) 1.2 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDi
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion
0