PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0025PL
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0025PL

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Ciężar [kg]: 0,02

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 504
BBR Automotive002-40-13499
KRAFTVOLL GERMANY05090045
OSSCA05570
BENDIX058057B
STELLOX06-65321-SX
SKV06SKV028
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.166
METZGER AUTOTEILE0900884
SAMPA096.4240
MASTER-SPORT GERMANY0986594504-PCS-MS
EPS1.960.007
MEYLE100 899 0041
KAMOKA1060033
AUGER109306
DT Spare Parts11.82700
TOPRAN110 604
JP GROUP1197101670
ABAKUS120-02-036
MTR12176122
ASTEMO131413
AUTOMEGA150041610
MAGNETI MARELLI172100027010
MAXGEAR20-0049
4U Autoparts20415VV
FACET21.0007
FARE-MX22386
FEBEST23606-004
FEBI BILSTEIN23824
ATE-APAC24.0711-5069.3
ATE24.0711-5271.3
WALKER PRODUCTS241-1105
ASTEMO2501413
AUTO-SPEED PARTS290SS00008
NK294720
NK299918
ASPART2WSE1107
A.B.S.30017
EFI AUTOMOTIVE302011
SWAG32 92 3824
PAGID34017
STORM QUALITY PARTS399209
IPD40-0293
DAKAtec410218
WE PARTS411140067
RIDEX412W0023
TRICLO432835
TEXTAR45001600
TEXTAR45001680
KW460 007
Metalcaucho50109
BREMI50310
AIC51487
BIRTH51668
ERT530001
HART533 788
Frankberg5481FB0000220
Frankberg5481FB0066153
ERA560158
ERA560158A
INTERMOTOR60244
EGT691017EGT
HELLA6PU 012 039-011
PIERBURG7.14059.00.0
HERTH+BUSS ELPARTS70660021
MTE-THOMSON73326
ASAM AUTOMOTIVE74146
CAUTEX755146
JPN75E9244-JPN
FAE78012
AUDI7H0927803
REAL8027692EBN
REAL8027692EOE
TRISCAN8180 29123
KAWE8180 29201
HOFFER8290060
SIDAT84.559
SIDAT84.559A2
MAPCO86836
GEBE9 1029 1
MEAT & DORIA90060
MEC-DIESEL901051DP
AUTEX901298
MEC-DIESEL902455
SASIC9236009
FTE9400015
KRAFT AUTOMOTIVE9410015
Multiparts97-990017
vika99270076401
GSP9B1004
BOGAPA7117112
BOGAPA7117235
MOBILETRONAB-EU051
WAGNERABS00005
APECABS1009
OPEN PARTSABS1021.00
PATRONABS51487
Alfa e-PartsAF08311
BRAXISAK0036
AUTLOGAS4021
SNRASB154.06
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1292
BorsehungB11843
DENCKERMANNB180007
BAPMICBACB13-759012
KAVO PARTSBAS-10034
PEMEBLABNXBSW1005
BSGBSG 90-840-011
BENDIX BrakingBSW1005
BTAPBVC708-006
FTEBZ3015S
ENERGYCA0025PL
MGACABS131
ABECCZ1560ABE
RECOFICIALCSG9559
CASCOCSN73E29AS
CASCOCSN73E29GS
AUTOFREN SEINSADS0001
ELTA AUTOMOTIVEEA0158
BAPMICEF0321700003
MDREPS-1960 007
Einparts AutomotiveEPS2756
4X4 ESTANFIEST-97-990017
FAI AutoPartsFPAB318
FASTFT80421
G.U.D.GABS01019
TRWGBS2515
GHGH-709912V
GAUSSGS2022
MDRGSP-9B1004
NTYHCA-VW-012
AUTOTEAML4559
AUTOTEAML4559A2
LEMARKLAB110
MOTAQUIPLVAB498
JAPOCATMAS-2A01
PREXApartsP101011
PLYOMP755146
PartsTecPTA560-0065
RAP BRAKESR-A0111
ZEKKERTSE-6007
StarkSKWSS-0350022
FLAMARSNF040E37HQ
FLAMARSNF040E37VW
DELPHISS20035
SANDOSSN73E29.0
SANDOSSN73E29.1
7 SEVEN PARTSSV40VW012
STCT450109
FERRONTOP04120006
TiBAOTW20C0023
TOMEX BrakesTX 51-65
VEMOV10-72-1055
J&S AutomotiveVBS060
VEMAVE51668
STARTVOLTVS-ABS 1808
WILMINK GROUPWG1409598
WILMINK GROUPWG1429554
WILMINK GROUPWG1437608
WILMINK GROUPWG1495599
WILMINK GROUPWG1495600
WILMINK GROUPWG1773867
WILMINK GROUPWG2308431
WILMINK GROUPWG2377859
WILMINK GROUPWG2457214
WILMINK GROUPWG2572287
WILMINK GROUPWG2589403
VAGWHT003857
WAGNER-AUWS1692-SE-WG
BBTWSS0309
ATOMTECWSS1A024
QUINTON HAZELLXABS105
XEVOXBS158
ZentPartsZ03110
APPLICATION
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.0 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 (8P1) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8P1) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8P7) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.2 TSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 E-Power
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 1.9 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 FSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI 16V quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) RS3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8PA) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) RS3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 1.4 TSI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro
AUDIAUDI Q3 (8UB, 8UG) RS 2.5 quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 1.8 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro
AUDIAUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro
PORSCHEPORSCHE CARRERA GT (980) 5.7
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA (5P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.2 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 TSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.8 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.9 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 FSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 16V 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TDI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 2.0 TFSI 4x4
SEATSEAT LEON (1P1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 LPG
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.8 TSI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 1.9 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 Cupra R
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 FSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON (1P1) 2.0 TFSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.8 TSI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.4 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.6
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.8 TFSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 FSI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TDI 16V
SEATSEAT TOLEDO III (5P2) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TFSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 LPG
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 MultiFuel
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS
SKODASKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TFSI
SKODASKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TFSI 4x4
SKODASKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.2 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI
SKODASKODA YETI (5L) 1.4 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.6
SKODASKODA YETI (5L) 1.6 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4x4
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion
VWVW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TSI
VWVW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI
VWVW AMAROK Platforma / podwozie (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.2 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.4 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TSI
VWVW BEETLE (5C1, 5C2) 2.5
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.2 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.4 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 1.6 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TDI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TFSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW BEETLE kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.2 TSI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.4
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.6 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 SDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (2KA, 2KH, 2CA, 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.4
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.9 TDI 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 SDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW CADDY III Nadwozie wielkoprzestrzenne (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.2 TSI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.4 TGI CNG
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.4 TSI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.2 TSI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.4 TSI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 1.6 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Platforma / podwozie (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TSI
VWVW CADDY IV Nadwozie wielkoprzestrzenne (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI
VWVW CC B7 (358) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW CC B7 (358) 1.8 TSI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion
VWVW CC B7 (358) 2.0 TSI
VWVW CC B7 (358) 3.6 FSI 4motion
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 2.0 TDI 4motion
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Furgon (2E_) 2.0 TDI 4motion
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI
VWVW CRAFTER 30-50 Platforma / podwozie (2F_) 2.0 TDI 4motion
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.4 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 FSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TDI 16V
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TFSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 2.0 TSI
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6
VWVW EOS (1F7, 1F8) 3.6 V6
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 TSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.9 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 FSI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 16V
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 FSI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 GTI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 SDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.4 TSI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.6
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 1.9 TDI 4motion
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TDI 16V
VWVW GOLF V Variant (1K5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.2 TSI 16V
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 GTI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 R
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI kabriolet (517) 2.0 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VI Variant (AJ5) 2.0 TFSI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.4 TSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.6 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 1.9 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 FSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TDI 16V
VWVW JETTA III (1K2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA III (1K2) 2.5
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.2 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.4 TSI Hybrid
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.6 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 1.8 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TDI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TFSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.0 TSI
VWVW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 2.5
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 TSI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2
VWVW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B6 (3C2) 3.2 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 (3C2) 3.6 R36 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.2 FSI 4motion
VWVW PASSAT B6 Variant (3C5) 3.6 R36 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 (362) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 (362) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TSI
VWVW PASSAT B7 Variant (365) 3.6 FSI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.4 TSI MultiFuel
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 1.8 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 BlueTDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TFSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TSI
VWVW PASSAT CC B6 (357) 3.6 FSI 4motion
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TFSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 1.4 TSI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion
VWVW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TFSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion
VWVW TIGUAN (5N_) 2.0 TSI 4motion
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V
VWVW TOURAN (1T3) 1.2 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI
VWVW TOURAN (1T3) 1.4 TSI EcoFuel
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TOURAN (1T3) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.0 TSI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDi
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 2.5 TDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 1.9 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 BiTDI 4motion
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI
VWVW TRANSPORTER T5 Furgon (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 TDI 4motion
0