PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0022PL
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0022PL

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Ciężar [kg]: 0,02

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: męski

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 500
BBR Automotive002-40-09189
KRAFTVOLL GERMANY05090083
OSSCA05573
BENDIX058055B
STELLOX06-65340-SX
SKV06SKV023
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.170
METZGER AUTOTEILE0900074
MASTER-SPORT GERMANY0986594500-PCS-MS
EPS1.960.011
MEYLE100 899 0053
KAMOKA1060026
TOPRAN110 609
DODA1180050088
JP GROUP1197101470
ABAKUS120-02-035
MTR12115399
ASTEMO131409
AUTOMEGA150041510
MAGNETI MARELLI172100023010
MAXGEAR20-0060
4U Autoparts20413VV
FACET21.0011
FARE-RCH22390
FEBEST23606-006
FEBI BILSTEIN23814
ATE-APAC24.0711-5081.3
ATE24.0711-5273.3
ASTEMO2501409
NK294718
ASPART2WSE1077
A.B.S.30013
EFI AUTOMOTIVE302064
SWAG32 92 3814
PAGID34013
STORM QUALITY PARTS399207
IPD40-0274
DAKAtec410214
WE PARTS411140062
WE PARTS411141095
RIDEX412W0076
TRICLO432841
TEXTAR45001400
TEXTAR45001480
KW460 011
Metalcaucho50113
BREMI50303
AIC51483
BIRTH51670
HART522 936
ERT530004
Frankberg5481FB0000406
Frankberg5481FB0066074
ERA560093A
INTERMOTOR60240
EGT691013EGT
HELLA6PU 010 039-991
SKODA6Q0927803A
VW (SVW)6Q0927803B
PIERBURG7.14059.23.0
HERTH+BUSS ELPARTS70660007
MTE-THOMSON73328
ASAM AUTOMOTIVE74153
CAUTEX755150
JPN75E9240-JPN
FAE78065
REAL8027652EBN
REAL8027652EOE
TRISCAN8180 29105
HOFFER8290056
HOFFER8290056E
FISPA84.555
FISPA84.555A2
MAPCO86840
GEBE9 1149 1
MEC-DIESEL900388DP
MEAT & DORIA90056
MEAT & DORIA90056E
AUTEX901279
MEC-DIESEL902745
SASIC9236004
FTE9400013
KRAFT AUTOMOTIVE9410119
Multiparts97-990013
vika99270077001
GSP9B1008
VDO/CONTINENTALA2C59513057
BOGAPA7117103
BOGAPA7117165
MOBILETRONAB-EU039
WAGNERABS00001
APECABS1013
OPEN PARTSABS1019.00
PATRONABS51483
Alfa e-PartsAF08315
BRAXISAK0056
AUTLOGAS4017
SNRASB154.19
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1266
BorsehungB11845
DENCKERMANNB180001
KAVO PARTSBAS-10010
BAPMICBF0321700002
PEMEBLABNXBSW1003
BSGBSG 90-840-009
BENDIX BrakingBSW1003
BTAPBVC708-011
BTAPBVC708-012
FTEBZ3013S
ENERGYCA0022PL
MGACABS137
ABECCZ1018ABE
CSV electronic partsCSG9555
CSV electronic partsCSG9555C
CASCOCSN73E25AS
CASCOCSN73E25GS
AUTOFREN SEINSADS0004
ELTA AUTOMOTIVEEA0063
BAPMICEF0321700006
MDREPS-1960 011
Einparts AutomotiveEPS2760
4X4 ESTANFIEST-97-990013
FAI AutoPartsFPAB323
G.U.D.GABS01032
TRWGBS2513
GHGH-709921V
GAUSSGS2861
MDRGSP-9B1008
NTYHCA-VW-021
AUTOTEAML4555
AUTOTEAML4555A2
LEMARKLAB106
MOTAQUIPLVAB366
PREXApartsP101007
PLYOMP755150
PartsTecPTA560-0085
RAP BRAKESR-A0110
ZEKKERTSE-6011
StarkSKWSS-0350075
FLAMARSNF630E37HQ
FLAMARSNF630E37VW
DELPHISS20001
SANDOSSN73E25.0
SANDOSSN73E25.1
STCT450113
FERRONTOP04120004
TiBAOTW20C0040
TOMEX BrakesTX 51-63
VEMOV10-72-1051
J&S AutomotiveVBS056
VEMAVE51670
STARTVOLTVS-ABS 1804
WILMINK GROUPWG1032446
WILMINK GROUPWG1097061
WILMINK GROUPWG1429549
WILMINK GROUPWG1437603
WILMINK GROUPWG1495534
WILMINK GROUPWG1773834
WILMINK GROUPWG1965507
WILMINK GROUPWG2377882
WILMINK GROUPWG2456918
WILMINK GROUPWG2589399
PORSCHEWHT003861
WAGNER-AUWS1015-SE-WG
BBTWSS0307
ATOMTECWSS1A028
QUINTON HAZELLXABS101
XEVOXBS063
ZentPartsZ03123
APPLICATION
AUDIAUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TFSI quattro
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI
AUDIAUDI A2 (8Z0) 1.6 FSI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) S3 quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.8 TFSI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro
AUDIAUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) S3 quattro
AUDIAUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.2
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.6
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI
SEATSEAT CORDOBA (6L2) 2.0
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.6
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R
SEATSEAT IBIZA III (6L1) 2.0
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.2
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.9 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.6 TDI
SEATSEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.4 TGI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON (5F1) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI
SEATSEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0
SEATSEAT Mii (KF1, KE1) 1.0 EcoFuel
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.2 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.4 TSI
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6
SEATSEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0
SKODASKODA CITIGO (NF1) 1.0 CNG
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.0
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.2
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.2
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS
SKODASKODA FABIA I (6Y2) 2.0
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.2
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.2
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 16V
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 SDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA I Sedan (6Y3) 2.0
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 12V
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II (542) 1.9 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 12V
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.2 TSI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.4 TSI RS
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.6 TDI
SKODASKODA FABIA II Combi (545) 1.9 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.8 TSI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x4
SKODASKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6
SKODASKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 1.6 TDI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.2 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.4 TSI
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6
SKODASKODA RAPID Spaceback (NH1) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.6 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 TSI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI
SKODASKODA ROOMSTER Praktik (5J) 1.6 TDI
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.2
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4
VWVW FOX Hatchback (5Z1, 5Z3, 5Z4, 5Z5) 1.4 TDI
VWVW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.2 TSI
VWVW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.4 TSI
VWVW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI
VWVW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TGI CNG
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI
VWVW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) e-Golf
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.2 TSI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.4 TSI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI
VWVW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B8 (3G2, CB2) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion
VWVW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 1.6 TDI
VWVW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 SDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 TDI
VWVW POLO IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI
VWVW TOURAN (1T3) 1.6 TDI
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 1.0 EcoFuel
VWVW UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) e-Up
0