PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0020T
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0020T

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 945

Ciężar [kg]: 0,14

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: żeński

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 617
BENDIX058048B
STELLOX06-65307-SX
STELLOX06-65327-SX
SKV06SKV046
OSSCA08620
METZGER AUTOTEILE0900094
MASTER-SPORT GERMANY0986595030-PCS-MS
KAMOKA1060457
TOPRAN110 734
DODA1180050031
JP GROUP1197100100
ABAKUS120-03-098
DIEDERICHS1221207
ASTEMO131404
AUTOMEGA150042710
SEAT1H0927807A
MAXGEAR20-0155
FARE-CO22381
ATE24.0721-1937.1
FEBI BILSTEIN24642
ASTEMO2501404
AUTO-SPEED PARTS290SS00198
NK294707
SWAG30 92 4642
A.B.S.30037
EFI AUTOMOTIVE302250
WXQP330061
PAGID34034
IPD40-0038
DAKAtec410224
RIDEX412W0028
TEXTAR45004200
WE PARTS491140024
Metalcaucho50104
BREMI50666
BIRTH51630
AIC51687
HART525 392
Frankberg5481FB0000991
Frankberg5481FB0062036
ERA560104A
INTERMOTOR60614
EGT691065EGT
HERTH+BUSS ELPARTS70660003
BUGIAD73118
CAUTEX755141
FAE78257
REAL8027611EBN
REAL8027611EOE
TRISCAN8180 29290
HOFFER82901078
SIDAT84.1609
MAPCO86815
GEBE9 1142 1
AUTEX901043
MEAT & DORIA901078
MEC-DIESEL901102DP
FTE9400040
KRAFT AUTOMOTIVE9410060
Multiparts97-990037
vika99271495101
GSP9A1011
MOBILETRONAB-EU143
PATRONABS51687
Alfa e-PartsAF08306
AUTLOGAS4034
SNRASB154.47
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1363
PEMEBLABNXBSW1216
BENDIX BrakingBSW1216
FTEBZ3042S
ENERGYCA0020T
MGACABS473
ABECCZ1001ABE
CASCOCSN73E11AS
CASCOCSN73E11GS
ELTA AUTOMOTIVEEA0034
Einparts AutomotiveEPS2751
4X4 ESTANFIEST-97-990037
TRWGBS2523
GHGH-719907
MDRGSP-9A1011
NTYHCA-VW-007
AUTOTEAML41609
LEMARKLAB037
MOTAQUIPLVAB396
PLYOMP755141
PartsTecPTA560-0088
RAP BRAKESR-A0103
ZEKKERTSE-6284
StarkSKWSS-0350027
FLAMARSNF220E37HQ
FLAMARSNF220E37VW
DELPHISS20030
SANDOSSN73E11.0
SANDOSSN73E11.1
7 SEVEN PARTSSV40VW007
STCT450104
TiBAOTW20C0028
TOMEX BrakesTX 51-73
VEMOV10-72-0964
VEMAVE51630
WILMINK GROUPWG1428593
WILMINK GROUPWG1437800
WILMINK GROUPWG1495546
WILMINK GROUPWG1773862
WILMINK GROUPWG2099832
WILMINK GROUPWG2453235
ATOMTECWSS1A019
QUINTON HAZELLXABS163
XEVOXBS034
APPLICATION
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.4
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.6
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.8
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD
VWVW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI
VWVW GOLF III Variant (1H5) 2.0
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0
VWVW VENTO (1H2) 1.4
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.6
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.8
VWVW VENTO (1H2) 1.9 D
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TD
VWVW VENTO (1H2) 1.9 TDI
VWVW VENTO (1H2) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 2.9 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.4
VWVW GOLF III (1H1) 1.6
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8
VWVW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 D
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i
VWVW GOLF III (1H1) 1.9 TDI
VWVW GOLF III (1H1) 2.0
VWVW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V
VWVW GOLF III (1H1) 2.8 VR6
VWVW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1)
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
VWVW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8
0