PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0014P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0014P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 510

Ciężar [kg]: 0,09

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: żeński

Kształt obudowy wtyczki: owalny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 010
BBR Automotive002-40-09192
BENDIX058138B
STELLOX06-65330-SX
OSSCA06538
SKV06SKV029
METZGER AUTOTEILE0900086
MEYLE100 899 0067
FORD1048603
FORD1048604
KAMOKA1060191
TOPRAN110 490
JP GROUP1197101700
ABAKUS120-02-123
ASTEMO131424
AUTOMEGA150003610
MAXGEAR20-0062
FARE-MX22397
ATE-APAC24.0713-1101.3
FEBI BILSTEIN24054
ASTEMO2501424
NK292519
A.B.S.30026
EFI AUTOMOTIVE302002
SWAG32 92 4054
WXQP330051
PAGID34026
IPD40-0298
DAKAtec410204
WE PARTS411140078
WE PARTS411140114
RIDEX412W0016
TEXTAR45002100
Metalcaucho50120
BIRTH50986
BREMI51028
AIC51506
HART522 951
ERT530264
Frankberg5481FB0000173
Frankberg5481FB0062155
ERA560033
ERA560033A
INTERMOTOR60001
EGT691022EGT
HELLA6PU 010 039-261
HERTH+BUSS ELPARTS70660023
HERTH+BUSS ELPARTS70660077
BUGIAD73013
CAUTEX755157
JPN75E9250-JPN
FAE78003
VW7M0927807
VAG7M0927807B
VAG7M0927807C
REAL8027663EBN
REAL8027663EOE
TRISCAN8180 10107
HOFFER8290070
HOFFER8290103
FISPA84.569
SIDAT84.594
MAPCO86826
GEBE9 1154 1
GEBE9 1158 1
MEAT & DORIA90070
MEAT & DORIA90103
MEC-DIESEL901039DP
AUTEX901303
SASIC9236011
FTE9400020
KRAFT AUTOMOTIVE9410090
Multiparts97-990026
FORD98VW2B372AA
FORD98VW2B372BA
vika99271494701
GSP9A1017
BOGAPA7117290
MOBILETRONAB-EU030
WAGNERABS01131
APECABS1018
PATRONABS51506
Alfa e-PartsAF03838
AUTLOGAS4028
SNRASB154.02
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1268
BAPMICBACB13-759017
PEMEBLABNXBSW1205
BENDIX BrakingBSW1205
FTEBZ3020S
ENERGYCA0014P
ENERGYCA0015T
MGACABS247
ABECCZ1012ABE
RECOFICIALCSG9569
RECOFICIALCSG9570
RECOFICIALCSG9594
CASCOCSN73E36AS
CASCOCSN73E36GS
AUTOFREN SEINSADS0464
ELTA AUTOMOTIVEEA0007
4X4 ESTANFIEST-97-990026
G.U.D.GABS01029
TRWGBS2520
GHGH-701504
GHGH-702517
GHGH-702519
MDRGSP-9A1017
NTYHCA-FR-017
AUTOTEAML4569
AUTOTEAML4594
LEMARKLAB067
MOTAQUIPLVAB175
PREXApartsP101109
PLYOMP755157
PartsTecPTA560-0013
PartsTecPTA560-0014
RAP BRAKESR-A0086
ZEKKERTSE-6204
StarkSKWSS-0350015
FLAMARSNF740E37HQ
FLAMARSNF740E37VW
DELPHISS20020
SANDOSSN73E36.0
SANDOSSN73E36.1
STCT450120
TiBAOTW20C0021
TOMEX BrakesTX 51-70
VEMOV25-72-0057
VEMAVE50986
ZZVFWEKR0314
WILMINK GROUPWG1097063
WILMINK GROUPWG1409621
WILMINK GROUPWG1429556
WILMINK GROUPWG1437627
WILMINK GROUPWG1495483
WILMINK GROUPWG1773852
WILMINK GROUPWG2457313
WILMINK GROUPWG2590462
WAGNER-AUWS2639-SE-WG
ATOMTECWSS1A035
QUINTON HAZELLXABS157
XEVOXBS007
ZentPartsZ03130
APPLICATION
FORDFORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI
FORDFORD GALAXY I (WGR) 2.0 i
FORDFORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V
FORDFORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6
FORDFORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4
FORDFORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI
SEATSEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 16V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6
VWVW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro
0