PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0009T
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0009T

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś tylna

Długość [mm]: 1120

Ciężar [kg]: 0,14

Kolor: czarny

Tryb pracy: elektryczny

Liczba zestyków: 2

Rodzaj wtyczki: żeński

Kształt obudowy wtyczki: okrągły

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BOSCH0 986 594 616
OSSCA05322
BENDIX058046B
STELLOX06-65342-SX
SKV06SKV045
METZGER AUTOTEILE0900093
MEYLE100 899 0069
TOPRAN111 074
DODA1180050029
JP GROUP1197103100
ABAKUS120-03-095
AUTOMEGA150042610
SEAT191927807D
MAXGEAR20-0074
FARE-MX22380
ATE24.0721-1925.1
FEBI BILSTEIN24640
AUTO-SPEED PARTS290SS00197
NK294705
SWAG30 92 4640
A.B.S.30036
WXQP330057
PAGID34033
AUDI357927807
IPD40-0033
DAKAtec410223
RIDEX412W0037
TEXTAR45004100
WE PARTS491140023
Metalcaucho50103
BREMI50668
BIRTH51640
AIC51686
HART522 935
Frankberg5481FB0000993
Frankberg5481FB0001047
ERA560095A
INTERMOTOR60618
EGT691064EGT
HELLA6PU 009 106-481
HERTH+BUSS ELPARTS70660006
HERTH+BUSS ELPARTS70660075
CAUTEX755140
JPN75E9560-JPN
REAL8027694EBN
REAL8027694EOE
TRISCAN8180 29402
HOFFER82901077
FISPA84.1608
MAPCO86801
MAPCO86801/2
GEBE9 1141 1
AUTEX901038
MEAT & DORIA901077
MEC-DIESEL901537DP
FTE9400039
KRAFT AUTOMOTIVE9410050
Multiparts97-990036
vika99271495001
GSP9A1010
VDO/CONTINENTALA2C59512223Z
MOBILETRONAB-EU181
APECABS1213
PATRONABS51686
Alfa e-PartsAF08305
AUTLOGAS4033
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1326
BAPMICBACB13-759008
PEMEBLABNXBSW1225
BENDIX BrakingBSW1225
FTEBZ3041S
ENERGYCA0009T
RECOFICIALCSG1608
CASCOCSN73E49AS
CASCOCSN73E49GS
DYNAMATRIXDS088
ELTA AUTOMOTIVEEA0241
Einparts AutomotiveEPS2750
4X4 ESTANFIEST-97-990036
G.U.D.GABS01002
TRWGBS2522
GHGH-719920
MDRGSP-9A1010
NTYHCA-VW-020
AUTOTEAML41608
LEMARKLAB051
MOTAQUIPLVAB641
PLYOMP755140
PartsTecPTA560-0054
RAP BRAKESR-A0105
ZEKKERTSE-6005
StarkSKWSS-0350036
FLAMARSNF060E37HQ
FLAMARSNF060E37VW
DELPHISS20003
SANDOSSN73E49.0
SANDOSSN73E49.1
STCT450103
TOMEX BrakesTX 51-72
VEMOV10-72-0962
VEMAVE51640
WILMINK GROUPWG1032430
WILMINK GROUPWG1428592
WILMINK GROUPWG1437799
WILMINK GROUPWG1495536
WILMINK GROUPWG1773836
WILMINK GROUPWG2099831
WILMINK GROUPWG2452977
ATOMTECWSS1A018
QUINTON HAZELLXABS162
XEVOXBS241
APPLICATION
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.6 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 D
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 D
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TD
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i
SEATSEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 1.8 16V
VWVW CORRADO (53I) 1.8 G60
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i
VWVW CORRADO (53I) 2.0 i 16V
VWVW CORRADO (53I) 2.9 VR6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.0
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro
VWVW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat
VWVW JETTA II (19E, 1G2, 165) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 D
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TD
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 16V
VWVW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6
0