PRODUCT INFO
Supplier NameENERGY
Product NoCA0003P
TypeSensor, wheel speed
Params

Indeks: CA0003P

Nazwa: Czujnik, prędkość obrotowa koła

Grupa: Układ hamulcowy

Opis: Czujnik

Uzycie: Prędkość obrotowa koła

Napięcie [V]: 12

Miejsce zabudowy: Oś przednia

Długość [mm]: 990

Ciężar [kg]: 0,14

Kolor: czerwony/czarny

Tryb pracy: elektryczny

Gwarancja: 3 lata gwarancji

OEM NUMBER
BBR Automotive002-40-09179
MASTER-SPORT GERMANY0265006578-PCS-MS
OSSCA05568
BENDIX058141B
STELLOX06-65316-SX
SKV06SKV015
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.35.152
METZGER AUTOTEILE0900084
EPS1.962.122
MEYLE100 899 0009
KAMOKA1060053
TOPRAN110 483
DODA1180050064
JP GROUP1197100900
ABAKUS120-02-043
HITACHI131435
AUTOMEGA150041210
MAXGEAR20-0053
FACET21.2122
FARE-MX22372
FEBI BILSTEIN23730
AUTO-SPEED PARTS290SS00089
NK294723
A.B.S.30023
EFI AUTOMOTIVE302099
SWAG32 92 3730
WXQP330095
PAGID34023
IPD40-0207
DAKAtec410202
WE PARTS411140072
RIDEX412W0026
TEXTAR45002000
KW462 122
ÜRO Parts4B0 927 803B
ZPY4B0927803B
Metalcaucho50095
PROFIT5015-0065
BREMI50322
BIRTH50902
AIC51406
Autostar Germany528873
ERT530030
Frankberg5481FB0000012
Frankberg5481FB0061989
ERA560090A
INTERMOTOR60254
EGT691040EGT
HELLA6PU 012 806-841
HERTH+BUSS ELPARTS70660017
CAUTEX755132
FAE78100
REAL8027613EBN
KAWE8180 29111
HOFFER8290064
SIDAT84.563
MAPCO86812
MAPCO86812/1
GEBE9 1028 1
MEAT & DORIA90064
AUTEX901212
MEC-DIESEL901398DP
SASIC9236021
FTE9400019
KRAFT AUTOMOTIVE9410190
Multiparts97-990023
vika99271494401
GSP9A1006
BOGAPA7117111
MOBILETRONAB-EU108
WAGNERABS00304
APECABS1179
PATRONABS51406
Alfa e-PartsAF03252
GOOMAS-0005
AUTLOGAS4026
SNRASB154.26
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1444
BAPMICBF0321700024
PEMEBLABNXBSW1218
BENDIX BrakingBSW1218
FTEBZ3019S
ENERGYCA0003P
MGACABS203
ABECCZ1036ABE
CSV electronic partsCSG9563
CASCOCSN73E31AS
AUTOFREN SEINSADS0031
ELTA AUTOMOTIVEEA0244
MDREPS-1962 122
Einparts AutomotiveEPS1133
4X4 ESTANFIEST-97-990023
TRWGBS2519
GHGH-704708
MDRGOM-AS0005
MDRGSP-9A1006
NTYHCA-AU-008
AUTOTEAML4563
LEMARKLAB103
MOTAQUIPLVAB681
PREXApartsP101018
PLYOMP755132
PartsTecPTA560-0010
RAP BRAKESR-A0117
ZEKKERTSE-6004
StarkSKWSS-0350025
FLAMARSNF240E37HQ
DELPHISS20149
SANDOSSN73E31.0
7 SEVEN PARTSSV40AU008
STCT450095
TiBAOTW20C0065
TOMEX BrakesTX 51-69
VEMOV10-72-1064
VEMAVE50902
WILMINK GROUPWG1409602
WILMINK GROUPWG1437578
WILMINK GROUPWG1495531
WILMINK GROUPWG1773974
WILMINK GROUPWG2454505
WILMINK GROUPWG2589676
WAGNER-AUWS1917-SE-WG
ATOMTECWSS1A007
QUINTON HAZELLXABS155
XEVOXBS244
ZentPartsZ03241
TiBAOZW20C0031
APPLICATION
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 (8D2) S4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro
AUDIAUDI A4 B5 Avant (8D5) S4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 4.2 quattro
AUDIAUDI A6 C5 (4B2, 4B4) S6 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.0
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 4.2 quattro
AUDIAUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) S6 quattro
VWVW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.6
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 20V
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.5 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion
VWVW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.6
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.8 T 20V
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion
VWVW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 4.0 W8 4motion
0